Caligrafic pliiatsikomplekt – eksklusiivne sulgede ja 3 otsikuga tindipliiats – kinkekomplekt

Kood: 100-021
53,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 44,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Caligrafic pliiatsikomplekt – eksklusiivne sulgede ja 3 otsikuga tindipliiats – kinkekomplekt. See luksuslik komplekt on kindlasti luksuslik ja stiilne kingitus teie lähedastele.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Caligrafic pliiatsikomplekt - Eksklusiivne sulgedega dip-pliiats + 3 nippi - Kinkekomplekt. See luksuslik komplekt on kindlasti luksuslik ja stiilne kingitus teie lähedastele. See eriline pliiats kannab endas möödunud aegade ajastu ilu ja võimaldab elegantse stiiliga kalligraafiakunsti taaselustada.

eksklusiivne tindipliiatsi kinkekomplekt


Erakordne kingitus kirjutamise ja vintage stiili austajatele

Antiikne kalligraafia pliiats on originaalne ja stiilne kaunistus, mis tõmbab ligi mitte ainult kirjanikke, kunstnikke ja raamatusõpru, vaid ka inimesi, kellele meeldivad retroasjad. Selle paigutus töölaual on tõeliselt erakordne, kuna see avardab visuaalselt ruumi ja loob meeldiva tööõhkkonna. Oma elegantsi ja ajalooga võib see pliiats muuta iga kontori või kabineti hubaseks. Saa inspiratsiooni selle kalligraafilisest võlust ja sisene ainulaadse stiiliga kirjutamise maailma.

Caligrafic pliiats Antiikne kalligraafia tindipliiats sulepeaga

Kunstiline väljendus 3 erineva kalligraafia pliiatsi otsaga

Kalligraafia on kunst, mis sündis oskusest ja kirest kirjutamise vastu. Antiikne kalligraafia pliiats annab kalligraafile piiramatu loovuse ja väljendusvõime. Selle 3 erineva otsaga saate saavutada laias valikus efekte ja kirjutamisstiile. Peened otsad võimaldavad täpselt ja üksikasjalikult kirjutada, mis sobib ideaalselt õhukeste ja õrnade joonte loomiseks. Vastupidi, paksemad nibud pakuvad võimalust luua laiemat ja ilmekamat kirja, andes teie kalligraafilistele töödele jõudu ja ilmet.

Antiikne sulepliiats, luksuslik sulepeakomplekt

Luksuslik kinkekomplekt

See luksuslik kinkekomplekt sisaldab sinise tindiga täitesulepead ja messingist käepidet , mille külge kinnitatakse originaalots. Koos moodustavad need iga töölaua stiilse kaunistuse. Komplekti kuulub ka sinise tindiga klaaspudel. Pliiatsil on ka kvaliteetne otsak, millega on väga meeldiv kirjutada. Kuid pakendist leiad veel 3 nippi, millel on erinevad laiad otsad.

kaligraafia pliiatsi komplekt sulesulgede laat

Spetsifikatsioon:

  • Pliiatsi materjal: messing
  • 15 ml sinist tinti
  • Pliiatsi pikkus: 25 - 26 cm


Paki sisu:

1x Antiikne kalligraafia pliiats otsaga kastmiseks
3x kalligraafia sulepead
1x Sinine tint

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

98%
98%
Carovnepero

Kalligraafiline pliiats

Sobib ka kalligraafiaks
Sisaldab põhiotsikuid ja tinti

Lisaks sellele, et see on väga kena pastakas, sobib see ka kalligraafiaks - tänu erinevatele otsikutele saab kirjutada erineva stiili ja paksusega. See on minu hobi ja see pastakas on minu jaoks töötanud.

Tõlgitud keelest: sk