Caligrafic pliiatsikomplekt + pjedestaal + tint + märkmik - Luksuslik kinkekomplekt

Kood: 100-003
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Caligrafic pliiatsikomplekt + pjedestaal + tint + ökonahast märkmik – on luksuslik ja ainulaadne kingitus KOMPLEKT​ on tõeline ehe kõigile kunstisüdametele ja nostalgikutele.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Caligrafic pliiatsikomplekt + pjedestaal + tint + ökonahast märkmik - on luksuslik ja ainulaadne kingitus KOMPLEKT on tõeline ehe kõigile kunstisüdametele ja nostalgikutele. See eriline pliiats kannab endas möödunud aegade ajastu ilu ja võimaldab elegantse stiiliga kalligraafiakunsti taaselustada.

Kalligraafia pliiatsikomplekt ökonahast märkmiku ja pastakaalusega komplektis

Kalligraafia pliiats komplektis märkmiku ja pastakaga
Erakordne kingitus kirjutamise ja vintage stiili austajatele

Antiikne kalligraafia pliiats on originaalne ja stiilne kaunistus, mis tõmbab ligi mitte ainult kirjanikke, kunstnikke ja raamatusõpru, vaid ka inimesi, kellele meeldivad retroasjad. Selle paigutus töölaual on tõeliselt erakordne, kuna see avardab visuaalselt ruumi ja loob meeldiva tööõhkkonna. Oma elegantsi ja ajalooga võib see pliiats muuta iga kontori või kabineti hubaseks. Saa inspiratsiooni selle kalligraafilisest võlust ja sisene ainulaadse stiiliga kirjutamise maailma.

Antiikne sulgede kinkekomplektiga kalligraafia pliiatsi komplekt

Tehke märkmeid, ideid ja olulist teavet

Mõtete, ideede ja oluliste märkmete kirjutamine muutub abiga lihtsamaks märkmikust , mis on kalligraafia pliiatsi osa. See väike kaasaskantav kirjutustööriist pakub laia valikut kasutusvõimalusi. See võib olla päevik, kuhu saate kirja panna oma isiklikud kogemused, mõtted ja tunded. Lisaks võib see olla suurepärane abimees tööülesannete organiseerimisel ja aja planeerimisel, kus saab koostada ülesandeloendeid ja jälgida oma edusamme. Märkmik pakub ruumi ka loominguliseks kirjutamiseks, joonistamiseks või visandite tegemiseks , võimaldades seega oma loovust vabalt väljendada.

kalligraafia pliiats koos statiiviga

Luksuslik kinkekomplekt

See luksuslik kinkekomplekt sisaldab sinise tindiga kirjutuspliiatsit ja metallist käepidet, millele on kinnitatud originaalsulg ning stiilset metallist alust. Koos moodustavad need iga töölaua stiilse kaunistuse. Komplekti kuulub ka praktiline märkmik ja sinise tindiga pudel. Pliiatsil on ka kvaliteetne otsak, millega on väga meeldiv kirjutada.

Luksuslik kinkekomplekt kalligraafia pliiats ja märkmik

Spetsifikatsioon:

  • Pliiatsi metallist versioon
  • Metallist alus
  • Sinine tint

Paki sisu:

1x Antiikne kalligraafia pliiats otsaga
1x Sinine tint
1x metallist alus
1x ökonahast märkmik

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole