Kalligraafiakomplekt – sulgedega tindipliiatsi komplekt + 5 nippi – kinkekomplekt

Kood: 100-022
53,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 44,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Kalligraafiakomplekt – sulgedest tindikastmispliiatsi komplekt + 5 nippi – kinkekomplekt​ on tõeline pärl kunstisüdame ja nostalgitsejate jaoks ning originaalne kingitus teie lähedastele.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Kalligraafia komplekt - Sulgede kastmispliiatsi komplekt + 5 nippi - Kinkekomplekt on tõeline pärl kunstisüdame ja nostalgia jaoks ning originaalne kingitus teie lähedastele . See eriline pliiats kannab endas möödunud aegade ajastu ilu ja võimaldab elegantse stiiliga kalligraafiakunsti taaselustada.

kalligraafia pliiats tindiotsikuga

Erakordne kingitus kirjutamise ja vintage stiili austajatele

Antiikne kalligraafia pliiats on originaalne ja stiilne kaunistus, mis tõmbab ligi mitte ainult kirjanikke, kunstnikke ja raamatusõpru, vaid ka inimesi, kellele meeldivad retroasjad. Selle paigutus töölaual on tõeliselt erakordne, kuna see avardab visuaalselt ruumi ja loob meeldiva tööõhkkonna. Oma elegantsi ja ajalooga võib see pliiats muuta iga kontori või töökoja hubaseks. Saa inspiratsiooni selle kalligraafilisest võlust ja sisene ainulaadse stiiliga kirjutamise maailma.

Antiikne kalligraafia pliiats kirjutamiseks - kinkekomplekt

Kunstiline väljendus 5 erineva kalligraafia pliiatsi otsaga

Kalligraafia on kunst, mis sündis oskusest ja kirest kirjutamise vastu. Antiikne kalligraafia pliiats annab kalligraafile piiramatu loovuse ja väljendusvõime. Selle 5 erineva otsikuga on võimalik saavutada lai valik efekte ja kirjutamisstiile. Peened otsad võimaldavad täpselt ja üksikasjalikult kirjutada, mis sobib ideaalselt õhukeste ja õrnade joonte loomiseks. Vastupidi, paksemad nibud pakuvad võimalust luua laiemat ja ilmekamat kirja, andes teie kalligraafilistele töödele jõudu ja ilmet.

Antiikne sulepliiats - sulgedega tindipliiatsi komplekt

Luksuslik kinkekomplekt

See luksuslik kinkekomplekt sisaldab metallist käepidemega sinist tindipliiatsit, mille külge on kinnitatud originaalots, ja stiilset metallist alust. Koos moodustavad need iga töölaua stiilse kaunistuse. Komplekti kuulub ka sinise tindiga klaaspudel. Pliiatsil on ka kvaliteetne otsak, millega on väga meeldiv kirjutada. Kuid pakendist leiad veel 5 nippi, millel on erinevad laiad otsad.

kinkekarbis kalligraafia pliiats

Spetsifikatsioon:

  • Pliiatsi metallist versioon
  • Metallist alus
  • Sinine tint
  • 15 ml tinti
  • Pliiatsi pikkus: 24 cm

Paki sisu:

1x Antiikne kalligraafia pliiats otsaga kastmiseks
1 x 5 kalligraafia tihvti
1x Sinine tint
1x metallist alus

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole