Batmani näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks

Kood: 88-280
35,20 U$ Hind ilma käibemaksuta: 29,34 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Batmani näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Batmani kostüüm (mask) valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Batmani näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Batmani kostüüm (mask) valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

Batmani mask karnevaliks

Halloweeni maskid poistele/tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

Batman on üks legendaarsemaid koomiksitegelasi ja superkangelasi. Tema mask lööb omapärase ilme. Batman on tuntud oma sünge ja salapärase isiksuse poolest, kes võitleb Gothami kuritegevusega. Batmani mask võimaldab teil kehastuda selle ikooniks tegelaseks ja saada õigluse valvuriks erinevatel kostüümiüritustel. See lateksmask kuju Batman seega igati ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks ja muuks. Meie maskid nagu Batman paistavad kõige paremini silma Halloweeni ajal, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja ennekõike olla lahe.

Batmani Halloweeni mask

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

paketi sisu:

1x Batmani mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

98%
98%
Lucian

Batmani näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks

Hea mask karnevaliks
See on tahke
Hoiab hästi kuju

Kõik on korras

Tõlgitud keelest: sk