FIRE EVIL CLOWN - horror näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks

Kood: 88-314
35,20 U$ Hind ilma käibemaksuta: 29,34 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

FIRE EVIL CLOWN - horror näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks. 100% looduslikust lateksist valmistatud õudusmask lastele ja täiskasvanutele (mask).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

FIRE EVIL CLOWN - horror näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks. Laste ja täiskasvanute kostüüm (mask) õudusmask, mis on valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Nägemine ja hingamine läbi maski suu ja ninasõõrme on mugav ja hingav.

karnevali õudusmask pähe

Halloweeni maskid poistele (lastele) või täiskasvanutele

Halloweeni õudusmask on huvitav oma viimistletud kujunduse ja detailidega, mis muudavad selle õudsele atmosfäärile silmatorkavaks täienduseks. Selle jubedate funktsioonide ja muljetavaldavate elementidega jääb mulje, et sisenete õuduse ja kurjuse maailma. See on ideaalne aksessuaar neile, kes soovivad Halloweeni peol tekitada põnevust ja salapära. Selle maskiga näol saab sinust üks populaarsemaid ja hinnatumaid filmikangelasi ning see toob sulle kindlasti palju komplimente ja lõbusaid reaktsioone.

See lateksmask   seepärast on see absoluutselt ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks jm. Meie hirmutavad maskid paistavad kõige paremini silma Halloweenil, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja ennekõike olla lahe.

) Halloweeni peamask hirmutav

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevali kostüümid (maskid)   need on hoolikalt kujundatud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelasi või hirmufilmi koletisi.

Paki sisu:

1x FIRE EVIL CLOUN mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole