Grinchi mask ja kindad - realistlik grinchi näomask (lateks / silikoon) jõuludeks

Kood: 88-313
42,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 35,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Grinchi mask ja kindad - realistlik grinchi näomask (lateks / silikoon) jõuludeks lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Parim grinchi kostüüm.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Grinchi mask ja kindad - realistlik grinchi näomask (lateks / silikoon) jõuludeks lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Parim grinchi kostüüm (mask), mis on valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Nägemine ja hingamine läbi maski suu ja ninasõõrme on mugav ja hingav.

GRINCH - kinnastega näomask

kinnastega näomask - Grinch

Halloweeni maskid lastele ja täiskasvanutele

Grinchi mask on suurepärane valik neile, kellele meeldivad veidi ekstsentrilisuse ja koomiliselt kurja iseloomuga jõululood. Mask võimaldab teil kehastuda Grinchiks, palli suuruse südamega roheliseks olendiks, kes üritab jõule varastada. Selle maskiga näed sa välja koomiliselt kaval ja naljakas, mis toob kindlasti naeratuse näole kõigile, kes sind näevad. Seega, kui soovid tuua mistahes üritusele veidi hullumeelsust ja jõuluhõngu, on Grinchi mask õige valik.

See Grinchi kujuline lateksmask on seega absoluutselt ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskeraadiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks jm. Meie Grinchi maskid paistavad kõige paremini silma Halloweenil, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil, need on õige investeering Sulle, kui soovid muljet avaldada ja eriti lahe olla.

grinch mask ja kindad silikoon latext realistlik

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevali kostüümid (maskid)   need olid hoolikalt kujundatud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelasteks või hirmufilmide koletisteks.

grinchi mask kinnastega

Paki sisu:

1x Grinchi mask kinnastega

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole