Hirmutav näomask Ferryman - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks

Kood: 88-298
31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Hirmutav näomask Ferryman - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. 100% looduslikust lateksist valmistatud õudusmask lastele ja täiskasvanutele (mask).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Hirmutav näomask Ferryman - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Laste ja täiskasvanute kostüüm (mask) õudusmask, mis on valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

Karnevali hirmutav õudusmask

Halloweeni maskid poistele/tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

Halloweeni õudusmask on huvitav oma viimistletud kujunduse ja detailidega, mis muudavad selle õudsele atmosfäärile silmatorkavaks täienduseks. Selle jubedate funktsioonide ja muljetavaldavate elementidega jääb mulje, et sisenete õuduse ja kurjuse maailma. See on ideaalne aksessuaar neile, kes soovivad Halloweeni peol tekitada põnevust ja salapära. Selle maskiga näol saab sinust üks populaarsemaid ja lugupeetud filmikangelasi ning see toob sulle kindlasti palju komplimente ja lõbusaid reaktsioone. See hirmutav lateksmask on seega absoluutselt ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks jm. Meie maskid paistavad kõige paremini silma Halloweenil, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja ennekõike olla lahe.

Hirmutav õudus Halloweeni mask

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

lapse mask hirmus

Paki sisu:

1x hirmutav mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole