Ironmani näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks

Kood: 88-287
42,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 35,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Ironmani näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Laste ja täiskasvanute Ironmani kostüüm (mask) valmistatud 100% looduslikust lateksist.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Ironmani näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Laste ja täiskasvanute Ironmani kostüüm (mask) on valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

Ironmani näomask

Halloweeni maskid poistele (lastele) või täiskasvanutele

Ironmani mask on mõeldud kõigile selle ikoonilise superkangelase fännidele. See on ideaalne viis saada ühe populaarseima koomiksitegelase välimus ja täita oma superkangelase unistused. Teie Ironmani mask tõmbab kindlasti tähelepanu ja muutub teie kostüümi määravaks elemendiks. See Ironmani kujuline lateksmask on seega absoluutselt ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskeraadiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks ja muuks. Meie Ironmani maskid paistavad kõige paremini silma Halloweenil, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil, need on teile õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

Paki sisu:

1x Ironmani mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

97%
97%
Max

näomask

Elastne
Selles on piisavalt ruumi, mis on hea hingamiseks
Natuke lõhnab, aga selle põhjuseks on materjal

Mask on hea, kuid see on ka üsna suur, nii et see sobib isegi pikkade paksude juustega inimesele.

Tõlgitud keelest: sk