Kostüüm Halloweeniks – Morph facelift

Kood: 91-004
64,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 54,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Halloweeni kostüüm – Morph facelift on parim kostüüm, mida saate osta. Facelift Morphsuit peab olema kõige jubedam kostüüm, mida kunagi nähtud

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Halloweeni kostüüm – Morph facelift on parim kostüüm, mida saate osta. Facelift Morphsuit peab olema kõige hirmutavam kostüüm, mida kunagi nähtud – see kostüüm koosneb 100 silmast ja 100 näost, et mõjuda jube ja hirmutavalt.

See on täiesti ideaalne ja originaalne valik Halloween. Carnival Morph Kostüümid, mis sobivad kõige paremini Halloweeniks, karnevaliks, diskoteegiks, klubis, peol või festivalil, on teie jaoks kõige õigem investeering, kui soovite tähelepanu tõmmata ja olla eriti lahe. Sobib eriliseks kingituseks lähedastele. Kostüüme saab osta internetist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, sest olete tähelepanu keskpunktis.

morph kostym facelift

Kostüümikarneval – topeltõmblused kogu kostüümi sisemuses tagavad pika eluea, samas kui kaks tõmblukku võimaldavad kiiret ja lihtsat vormimist ja demorfimist. Spetsiaalne materjalide kombinatsioon tagab ülikonnale suurema atraktiivsuse ja 13% spandex (elastaan) tagab mitte ainult suurepärase disaini , vaid ka mugava kandmise.

Kostüümid on hoolikalt disainitud meie salajase elastaani seguga, mis tähendab, et meie kostüüm istub teile paremini, kestab kauem ja pakub teile tundide kaupa lõbu. Nii paljude suurepäraste mustrite abil saate kujundada oma lemmiksuperkangelasi, hämmastavaid loomi ja hirmutavaid Halloweeni koletisi.

Rohkem informatsiooni:

Rohkem lõbu, rohkem tegevust, rohkem sõpru, rohkem lugusid ja kogemusi
Valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest maksimaalse mugavuse ja vastupidavuse tagamiseks.

morph karnevalikostüümid laua suurused

Morph ülikond ei sobi nii hästi kui tavaline riietus! Palun vaadake hoolikalt meie suurustabelit, et olla kindel, et valite õige suuruse. Morfi kostüümi valik põhineb pikkusel, seega ärge muretsege, kui teil on suurem või väiksem kleit.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole