Op Ceasar ahvimask - silikoon / lateks näo (pea) mask lastele ja täiskasvanutele

Kood: 88-328
31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Op Ceasar ahvimask - silikoon / lateks näo (pea) mask lastele ja täiskasvanutele - valmistatud 100% looduslikust lateksist Halloweeni või karnevali jaoks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Op Ceasar ahvimask - silikoon / lateks näo (pea) mask lastele ja täiskasvanutele - valmistatud 100% looduslikust lateksist Halloweeni või karnevali jaoks. Laste ja täiskasvanute kostüüm (maskid). Materjal, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Nägemine ja hingamine läbi maski suu ja ninasõõrmete on mugav ja hingav.

Op Ceasari silikoon näomask

Halloweeni maskid poistele (lastele) või täiskasvanutele

Halloweeni mask on huvitav oma viimistletud disaini ja detailidega, mis muudavad selle õudsele atmosfäärile silmatorkavaks lisandiks. Selle jubedate omaduste ja muljetavaldavate elementidega jääb mulje, et sisenete loomade maailma. See on ideaalne aksessuaar neile, kes soovivad Halloweeni peol tekitada põnevust ja salapära. Selle maskiga näol saab sinust üks populaarsemaid ja tunnustatumaid filmikangelasi või ikoonilisemaid loomi ja tegelasi ning see toob sulle kindlasti palju komplimente ja rõõmsaid reaktsioone.

See lateksmask on seega täiesti ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskeraadiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks jm. Meie hirmutavad maskid paistavad kõige paremini silma Halloweenil, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja ennekõike olla lahe.

ahvi näomask silikoon - Op Ceasar

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelase või hirmufilmi koletisi või loomi.

Paki sisu:

1x Op Ceasari silikoonmask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole