Õudne nukk (tüdruk) Momo näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks

Kood: 88-293
31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Õudne nukk (tüdruk) Momo näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks. 100% naturaalsest lateksist valmistatud laste ja täiskasvanute kostüüm (mask).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Õudne nukk (tüdruk) Momo näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks. Laste ja täiskasvanute kostüüm (mask) on valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

Õudne näomaskitüdruk (nukk) Momo

Õudne näomaskitüdruk (nukk) Momo

Halloweeni maskid poistele/tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

Momo on salapärase naeratuse, ilmekate silmade ja pikkade juustega jube tegelane , mis sobib suurepäraselt Halloweeni maski inspiratsiooniks. Tema läbimõeldud välimus loob hirmu ja salapärase meeleolu igal peol. See Momo kujuline lateksmask on seega igati ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks ja muuks. Meie maskid nagu Momo paistavad kõige paremini silma Halloweeni ajal, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

Momo Halloweeni mask lastele

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevali kostüümid (maskid)   need olid hoolikalt kujundatud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelasteks või hirmufilmide koletisteks.

Paki sisu:

1x Momo mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole