Roheline näomask (filmist MASK) - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks

Kood: 88-290
31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Roheline näomask (filmist MASK, kus mängis Jim Carrey) - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks. Laste ja täiskasvanute kostüüm (mask) Mask on valmistatud 100% looduslikust lateksist.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Roheline näomask ( filmist MASK, kus mängis Jim Carrey) - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks. Laste ja täiskasvanute kostüüm (mask) Mask on valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

Halloweeni maskid poistele/tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

Jim Carrey mask – roheline mask

Pärast " Maski " selga panemist hakkavad teiega juhtuma hämmastavad asjad. See mask annab teile üleloomulikud võimed, tänu millele saate saavutada uskumatuid saavutusi ja muuta iga päev üllatusi täis seikluseks. See lateksmask kuju Mask on seega igati ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks ja muuks. Meie maskid nagu The Mask paistavad kõige paremini silma Halloweeni ajal, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

Halloweeni roheline näomask

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

Roheline näomask täiskasvanutele

Paki sisu:

1x mask Mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole