Shreki näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks

Kood: 88-286
31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Shreki näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Laste ja täiskasvanute Shreki kostüüm (mask) valmistatud 100% looduslikust lateksist.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Shreki näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Laste ja täiskasvanute Shreki kostüüm (mask) valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

Shreki mask karnevaliks

Halloweeni maskid poistele/tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

Shreki mask jäädvustab selle armastatud tegelase kõik detailid, sealhulgas tema erilise välimuse ja rohelise värvi. See sobib igaks sündmuseks alates Halloweeni peost kuni karnevalini ja tagab teile autentse Shreki välimuse. See Shreki kujuline lateksmask on seega absoluutselt ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskeraadiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks ja muuks. Meie maskid nagu Shrek paistavad kõige paremini silma Halloweeni ajal, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

Shreki Halloweeni mask

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

Shrek täiskasvanute näomask

Paki sisu:

1x Shreki mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole