NFC visiitkaart elektrooniline - puudutage telefonikaarte võtmete jaoks ripatsina/kaardina - SOCIAL TAP

Kood: 11-703
27,50 U$ Hind ilma käibemaksuta: 22,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

NFC visiitkaart elektrooniline - puudutage telefonikaarte võtmete jaoks ripatsina/kaardina - SOCIAL TAP​ pakub kaasaegset alternatiivi klassikalistele paberist visiitkaartidele.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

NFC visiitkaart elektrooniline - puudutage telefonikaarte võtmete jaoks ripatsina/kaardina - SOCIAL TAP​ pakub kaasaegset alternatiivi klassikalistele paberist visiitkaartidele. Visiitkaart oma toodete kaudu NFC (Near Field Communication) tehnoloogiaga. Need uuenduslikud kaardid ja FOB-id võimaldavad traadita andmete jagamist nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Lihtsalt kinnitage kaart või võtmehoidja seadme külge ja vahetage hõlpsalt kontaktteavet ja veebisaidi URL-e .

See sujuv võrguprotsess muudab teistega ühenduse loomise lihtsamaks kui kunagi varem. See on ideaalne lahendus nii professionaalidele kui ka ettevõtetele, kes otsivad tõhusat viisi oma ametialaste sidemete tugevdamiseks.

1x White Social Tap kaart : elegantne, minimalistlik kaart, mis on valmistatud tugevatest materjalidest. Lihtsa puudutuse (kasutades NFC-tehnoloogiat) või skaneerimisega saate hõlpsasti kontaktteavet või profiile sotsiaalvõrgustikes jagada. Ideaalne võrguürituste jaoks.

1x Social Tap FOB silt : kompaktne kaasaskantav võtmepult sotsiaalsete kontaktide jaoks liikvel olles. Kiireks juurdepääsuks kinnitage see võtmete, koti või rihma külge. Skannige kood või puudutage (kasutades NFC-tehnoloogiat) ja jagage oma sotsiaalandmeid vaevata.

1x Social Tap kleebis: isekleepuv tarvik lihtsaks ühendamiseks. Kinnitage see oma telefoni ja ühendage see lihtsa puudutusega.

koputage visiitkaart elektroonilised sotsiaalsed kraani nfc visiitkaardid

Pidev funktsionaalsus ilma akuta

Social Tapi elektroonilised visiitkaardid on loodud nii, et need ei vaja patareisid ega väliseid toiteallikaid . Tänu passiivse NFC-tehnoloogia kasutamisele saavad need kaardid ja võtmehoidjad andmeid piiranguteta edastada. See funktsioon tagab, et saate kaarte korduvalt kasutada, ilma et peaksite kartma, et aku saab tühjaks või peaks aku vahetama. See on keskkonnasõbralik alternatiiv, mis vähendab raiskamist, pakkudes samas katkematut funktsionaalsust, mis on tänapäeva kiiresti muutuvas professionaalses keskkonnas väga väärtuslik.

sotsiaalse kraani elektroonilised visiitkaardid
Lihtne värskendada ja jagada

Üks olulisemaid eeliseid on kontaktteabe hõlpsa värskendamise võimalus. Saate oma andmeid muuta nii sageli kui vaja, tagades, et teie professionaalne teave on alati ajakohane. Lisaks saab kaarte ja võtmehoidjaid jagada kolleegide ja äripartneritega, mis võimaldab tõhusalt laiendada oma kontaktide võrgustikku. See paindlikkus muudab Social Tapi tooted tööriistaks, mis kohandub erinevate professionaalsete vajaduste ja olukordadega.

Spetsifikatsioon:

  • Tehnoloogia: NFC (lähiväljaside)
  • Tüüp: kaardid, FOB võtmehoidjad
  • Omadused: kontaktteabe ja URL-ide juhtmevaba jagamine
  • Ühilduvus: nutitelefonid, tahvelarvutid
  • Energiatõhusus: ei vaja patareisid ega väliseid toiteallikaid
  • Värskendused: kontaktandmete piiramatu uuendamise võimalus


Paki sisu:
1x White Social Tapi kaart
1x Social Tap FOB silt
1x Social Tapi kleebis
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole