Maailma monumendid 15tk - tõukurid puidust kaartidel

Kood: 66-056
44,00 U$ Hind ilma käibemaksuta: 36,66 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Maailma monumendid 15tk komplekt - tõukurid puidust kaartidel. PUSHPINS – monumendid, nagu maailma imed

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Maailma monumendid 15tk komplekt - tõukurid puidust kaartidel. PUSHPINS – monumente, nagu maailma imesid, kasutatakse teie lemmikhoonete märgistamiseks teie maailma seinakaardile , teie mälestusmärgid on teie silme ees. Kas olete alati imetlenud EIFELI TORNI majesteetlikkust või meeldib teile rohkem Aasia kontinendi uhkus - HIINA SUUR MÜÜR või uue maailma sümbol - Ameerika VABADUSSammas ? Kõik need monumendid ja palju muud leiate sellest komplektist. Puidust kaardid on väga esteetiline ja populaarne lisand teie majja/korterisse, kontorisse või äripinda. Need näevad juba originaalsed välja, kuid nende tihvtide abil annate neile erilise iseloomu . Nende maailmakuulsate hoonete miniatuuride täpne töötlemine köidab teie ümbruskonnas kindlasti kõigi tähelepanu.

TOP monumendid, mille mees ehitas teie kaardil.

monumendid ja vaatamisväärsusedsurunõela maailma konstruktsioonid ja ehitised

Maailma tuntuimate ehitiste detailne ja ülikvaliteetne töötlus – puidust.

surunõelad puidust kaardilnööpnõelad monument - puidust kaardi jaoks

Sellest komplektist leiate järgmised maailmaehitised:

Colosseum – suure amfiteatri varemed Rooma kesklinnas – on praegu Rooma arhitektuuriline dominant.
Eiffeli torn – on Pariisis Seine’i lähedal asuvale Champ de Marsile ehitatud metallkonstruktsioon, mis oli ehitamise ajal maailma kõrgeim hoone.
Sagrada Familia – on massiivne basiilika Barcelonas, mida on ehitatud alates 1882. aastast. Selle eeldatav valmimine on 2026. aastal – selle templi arhitekti Antonio Gaudí 100. surma-aastapäeva tähistamise puhul.
Burg Khalifa – on Araabia Ühendemiraatides Dubai linnas asuv pilvelõhkuja, mis pärast valmimist 2010. aastal on saanud konkurentsitult kõrgeimaks hooneks maailmas.
Pagood - Ida-Aasia tüüpi templite tähistus, mida kasutatakse pühade säilmete säilitamiseks, igal korrusel on lükandkatus.
Pisa torn - kui hoone jõudis kolmandale korrusele ja 11 meetri kõrgusele, kaldus rõngasalus täpselt 15 cm küljele. Pisano üritas neljandal korrusel kallet tasakaalustada, kuid see ebaõnnestus.
Big Ben - nime "Big Ben" kasutatakse tavaliselt kogu torni kohta, kuid tegelikult on see torni suurima kella nimi, see kell heliseb alati iga tund.
Püramiidid – ehitati iidsete valitsejate ja nende perekondade hauakambriteks, eriti Vana- ja Keskimpeeriumi ajal.
Parlamendihoone Ungaris – on üks Ungari rahvussümboleid ja üks vanimaid valitsushooneid Euroopas. Alates 1989. aastast on sellest saanud ka Ungari vabaduse ja demokraatia juurde naasmise sümbol.
Hiina suur müür on vana kindlustussüsteem, mis ulatub üle Põhja-Hiina, ehitati Mingi dünastia ajal ja ulatub 8850 km-ni.
Taj Mahal – see on mausoleum Indias Agras. ehitas Shah Jahan oma naise Mumtaz Mahali mälestuseks, marmorisse asetati 28 erinevat tüüpi kalliskive ja vääriskive.
Machu Picchu – tuntud ka kui inkade kadunud linn – on inkade loodud linn, mis asub 2430 meetri kõrgusel merepinnast Peruus Urubamba oru kohal mäeharjal.
Vabadussammas – New York. kuju üksikud osad valmistati Prantsusmaal skulptor Frédéric Auguste Bartholdi juhtimisel. Ameerika rahva jaoks on see vabaduse sümbol.
Sydney ooperimaja – selle ehitaja sai inspiratsiooni loodusest pärit motiividest, selle kujundavad karbid või luiged, mis tahavad õhku tõusta. Austraalia kuulsaim hoone.
Jeesuse Kristuse kuju – (Kristus Lunastaja). See asub 700 meetri kõrgusel Corcovado - Rio de Janeiro mäel, Brasiilias. Selle kõrgus on 30 meetrit, kujutab Kristust väljasirutatud kätega, see žest pidi väljendama kaastunnet ja iseseisvuse rõõmu.
Paki sisu:
15x nööpnõelad, mis kujutavad maailma kuulsamaid ehitisi
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole