LED RGB värviga programmeeritav LED T-särk Gluwy nutitelefoni kaudu (iOS/Android) – mitmevärviline

Kood: 01-118
104,50 U$ 93,50 U$ Hind ilma käibemaksuta: 77,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

LED RGB värviga programmeeritav LED T-särk Gluwy nutitelefoni kaudu (iOS/Android) – mitmevärviline, ekraan ja laetav liitium-aku.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED RGB Värv Programmeeritav LED T-särk Gluwy nutitelefoni kaudu (mobiiltelefon iOS/Android) - Mitmevärviline ekraaniga + laetav Li-on aku 450 mAh. See on GLUWY kaubamärgi LED-ekraaniga T-särk, mida juhitakse mobiilirakenduse kaudu, mis toetab teksti, grafitit, animatsiooni, muusikarütmi või teie enda jooniste loomist ja heleduse reguleerimist. LED T-särk on laetav, kuna sisaldab sisseehitatud 450 mAh Li-on akut , mis kestab kuni 6 tundi. T-särgil on täiesti painduv ekraan , nii et isegi kui see paindub, ei purune see.

LED-ekraani laadimine toimub kaasasoleva USB-kaabli kaudu. Lihtsalt laadige ekraan ja seejärel skannige juhendist QR-kood oma mobiiltelefoni ja laadige rakendus alla (iOS/Android).

LED programmeeritav t-särk mobiiltelefoni kaudu (bluetooth) - oma animatsioonid, pildid või tekst

led särk programmeeritav nutitelefon mobiiltelefon

Vaadake Bluetoothi rakenduse kaudu mis tahes soovitud teksti ja pilti kõikjal ja igal ajal. Ekraan sisaldab suure heledusega värvilisi LED-e, millel on suur heledus ja heledus. Saate kirjutada mis tahes teksti, kohandada selle vormingut ja kuvada seda otse T-särgil liikuva tekstina . Laske T-särgil kuvada aktiivne muusika ekvalaiser, mis reageerib ümbritsevale muusikale. Võimalus valida programmeeritud animatsioonide hulgast ja kuvada neid otse T-särgil. Suurepärane t-särkide kasutamine reklaamiks, meelelahutuseks!

Olge iga disko või peo tähelepanu keskpunktis – T-särk sobib ka äripeoks või sponsorüritusteks

LED programmeeritav värvilise LED-ekraaniga T-särk

Paista igal peol või tähistamisel silma oma ainulaadse stiiliga. Rakenduse juhtimine on täiesti intuitiivne ja sellega saavad hakkama kõik. Rakenduses on teil valida mitme kaardi vahel - tekst, muster, graffiti animatsioon. Igal vahekaardil on seaded erinevate kuvatavate piltide või tekstide jaoks. Saate kuvada ja luua kõiki pilte ja tekste COLOR RGB ekraanil. Vahekaardil TEKST saate hõlpsasti luua oma originaalteksti , samas saate valida iga tähe jaoks ainulaadse värvi. Vahekaardil MUSTER saate valida erinevaid vaikeanimatsioone või staatilisi pilte . GRAFFITI pakub võimalust luua oma pilt ja ANIMATSIOON aitab luua oma animatsioone . T-särk suudab mängida ka ekvalaiseri animatsiooni , mis reageerib mobiiltelefonis või sinu läheduses olevale muusikale läbi nutitelefoni mikrofoni. Loomingulisusel pole piire ja tänu loomingulisele uuenduslikule T-särgile saad peol näidata oma originaalsust või see toimib promo-t-särgina äri- või sponsorüritustel.

Rakenduses saab vabalt määrata animatsioone või pilte, saab hakkama ka teksti kuvamisega

rakendus led-t-särgi jaoksanimatsioonirakenduse LED-t-särkrakendus LED-ekraaniga T-särgi jaoksanimeeritud värviline T-särk

Loomingulisematele pakub rakendus võimalust luua oma pilte või animatsioone

loominguline t-särgi rakendusled animatsiooni t-särgirakendusega nutitelefon

GLUWY on uus elustiili moebränd kõigile noortele, kellel on oma eriline LED peo stiil.

gluwy led mood

Tehnilised andmed:

Toide: DC 5V
Sisseehitatud 450 mAh Li-on aku: tööaeg kuni 6 tundi
T-särgi värvus: must
T-särgi materjal: 100% polüester
LED paneeli suurus: 170x70mm

KKK

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Siin kasutatakse elektroluminestsentstehnoloogiat. LED-paneel on valmistatud õhukesest ja väga painduvast materjalist. See tähendab, et seda t-särki kandes on täpselt sama tunne, mis klassikalist kvaliteetsest polüestrist või puuvillast valmistatud T-särki kandes. T-särgi allservas on saadaval minijuhtimispult, millega saab tekstiga LED-paneeli lihtsalt välja ja sisse lülitada. Sisselülitamisel aktiveeritakse Bluetooth automaatselt ja LED-paneel süttib.

KUIDAS LED-PANEEL TOITEB JA KUI KAUA SEE VALGUS SÜLEB?

LED-paneeli toiteallikaks on sisseehitatud aku ja see kestab ühe laadimisega umbes 6 tundi. Laadimine toimub USB-pordi kaudu pärast ühendamist tavalise 5V adapteri või USB-kaabli kaudu arvutiga.

KUIDAS LED T-SÄRKI PUHASTADA?

LED tekstiga T-särki saab pesta ka pesumasinas, kuid enne on vaja lahti ühendada üksikud elektroonikakomponendid, mis lihtsalt T-särgilt eemaldad ja pärast pesu ja kuivatamist uuesti sisse paned.

KAS T-Särgil olev LED-TEKSTIPANEEL ON KA PÄEVAVALGES HÄSTI NÄHTAV?

Jah! Tekstiga LED-paneel T-särgil on elektroluminestseeruvast materjalist, mis kasutab suure eredusega LED-e. See tähendab, et programmeeritud tekst on valguses endiselt nähtav, öösel on mulje veelgi efektsem.

Paki sisu:

1x LED T-särk
1x USB kaabel
1x Kasutusjuhend

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

100%