Mobiiltelefoniga programmeeritav LED-ekraani kate – rakendus nutitelefonis (iOS / Android)

Kood: 88-255
53,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 44,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

LED-ekraani kork värvilise ekraaniga, mis on programmeeritav mobiiltelefoni kaudu – rakendus nutitelefonis (iOS / Android) – kuvab teksti või pilte.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Mobiiltelefoniga programmeeritav värvilise ekraaniga LED-ekraan - rakendus nutitelefonis (iOS / Android) - teksti või piltide kuvamine (sisseehitatud aku) koos võimalusega luua oma tekste või pilte. See on suurepärane kõrgtehnoloogiline rõivaaksessuaar. Jäta hüvasti igapäevaste klassikaliste mütsidega, tänu LED-nutikorkidele ei hakka sul enam kunagi igav korgi motiivi või logoga. LED-korgil on sisseõmmeldud ekraan, millel saab nutitelefoni abil kuvada erinevaid pilte või teksti.

Lisaks toetab kork ka GIF-i – lühikeste animatsioonide – taasesitamist. Toiteallikaks on sisseehitatud aku mahutavusega 700 mAh (laadimine USB-kaabli kaudu) – aku on tõesti nutikalt korgi serva peidetud ega sega kandmist visuaalselt. LED-rakenduse kork , mis paistab kõige paremini silma diskol, klubis, peol või festivalil, on teie jaoks õige investeering, kui soovite tähelepanu saada ja eriti lahe olla. Ainus piirang on teie enda kujutlusvõime. Väljuge rivist ja looge originaalne kork, mida kõik kadestavad.

Valgustatud LED-kork suudab esitada erinevaid pilte, animatsioone või tekste – saate kõike juhtida mobiiltelefonis oleva APP kaudu.

kork LED-ekraaniga programmeeritav nutitelefon mobiiltelefon

Kuvatavaid teemasid saate muuta mobiilirakenduse kaudu (saadaval Androidile ja iOS-ile). Seal on 16 originaalanimatsiooni ja 8 kuvamisrežiimi. Lisaks toetab kork ka oma animatsioonide, piltide või tekstide loomise funktsiooni. Ekraaniga kork on hästi tehtud, ilma juhtmeteta ja esmapilgul tundub see klassikalise korgi moodi - mis on eeliseks sarnaste toodete ees, mis aga nii kvaliteetset töötlust ei paku.

Tehnilised kirjeldused:

Pikslite arv - 12x36
Korgi mõõdud - 26x17x13 xm
Toiteallikas - sisseehitatud 700 mAh aku
Laadimine - micro USB kaabel
Vastupidavus laadimise kohta - kuni u. 5 tundi
Pinge - 5V
Ekraani värv - RGB
Kaal - ca. 123 g

Paki sisu:

1x kork
1x toitejuhe
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole