Valguskett smart 6M - Twinkly Cluster - 400 tk LED RGB + BT + Wi-Fi

Kood: 78-025
207,90 U$ 174,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 145,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Valguskett smart 6M – Twinkly Cluster – 400 tk LED RGB + BT + Wi-Fi mitte ainult jõulutulede kaunistamiseks väljas ja siseruumides.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Valguskett nutikas programmeeritav mobiilirakenduse kaudu 6m - Twinkly Cluster 400 tk RGB LED tuledega, Bluetooth + Wi-Fi juhtimine nutitelefoni kaudu mitte ainult jõulutulede kaunistamiseks õues ja siseruumides. See revolutsiooniline LED-valguskett toob meie kodudesse ainulaadse valgusdekoratsiooni, kasutades uusimat tehnoloogiat. Tulesid juhitakse Androidi, iOS- iga ühilduva mobiilirakenduse kaudu .

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Valgustid on mõeldud kasutamiseks sise- ja välistingimustes IP44 kaitsega . See kett on 6 meetrit pikk ja sellel on 400 LED-pirni .

LED valguskett - TWINKLY lamp 6M - 400tk LED

LED valguskett

Valgusriba koosneb 400 tükist LED-valgustitest, mis sobivad igaks kaunistuseks. Valgustid on paigutatud kõrvuti, vahedega 1,5 cm. RGB-diood tähendab, et LED -tuled võivad luua 16 miljoni värviga RGB-valguse varjundi . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

silmapilkne kobar

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Kas soovite seinale heledat drapeeringut, akendele värvilist raami ja keset tuba suurt jõulupuud? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

jõulud nutikad lambipirnid

Universaalne LED-valguskett , mida juhitakse mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

Kaunis valguskaunistus – määrake oma värvid , animatsioonid ja LED-valgustite motiivid

led valguskett silmapilkselt

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kauduwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie valguskardin ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . "Kuva muusika järgi" valimiseks on saadaval mitmeid mustreid ja teemasid, mida saab muuta ja seadistada vastavalt oma vajadustele. MUUSIKA abil saad nautida ka videomänge, kogeda mängude mängimisel uut dimensiooni! Vahetuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Unikaalne LED, millel on kõik eredad vikerkaarevärvid

led valgusribawifi led tuled

Funktsioonid:

pluss 400 LED-i
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB valgus – skaala 16 mil. värvid
pluss Universaalne kasutus
pluss IP44 kaitse


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWC400STP-BEU
Dioodide arv: 400
Juhtme pikkus koos pirnidega: 6 m
Kaabli pikkus esimesest valgustist adapterini: 3,5 m
Vastupidavus: IP44
Dioodi läbimõõt: 4,3 mm
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
LED dioodide vahekaugus: 1,5 cm
LED-i tüüp: RGB hajutatud korter
Kaabel: must-roheline
Sisendpinge: 240V
Väljundpinge: 24V/1A
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

1x LED valguskett 400 dioodiga + kontroller
1x adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole