Autofookusega HD kontrollkaamera + 5-tolline ekraan + 9 mm LED-kaamera IP68-ga + salvestamine micro SD-le

Kood: 92-033
207,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 173,25 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

HD kontrollkaamera automaatse fookusega 3cm kuni lõpmatuseni + 5" värviline ekraan + 9mm kaamera IP68 LED-iga + salvestamine micro SD kaardile + 3000mah aku.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Aksessuaarid

Tootekirjeldus

HD kontrollkaamera automaatse fookusega 3cm kuni lõpmatuseni + 5" värviline ekraan + 9mm LED kaamera IP68 + micro SD kaardi salvestus + 3000mAh aku. Tegemist on suure jõudlusega tööstusliku kontrollkaameraga, millel on 5" kõrglahutusega värviline LCD ekraan. See on ergonoomiliselt kujundatud, nii et põhifunktsiooni nuppe saab juhtida ühe käega. Sisseehitatud 3000mah taaslaetav liitiumaku võimaldab kuni 3-4 tundi pidevat tööd. Toetage hetktõmmist ja salvestamist, fotosid ja videoid saab salvestada TF-kaardile (Micro-SD-kaart).

Endoskoobi/boroskoobiga saate hõlpsasti uurida raskesti ligipääsetavaid kohti ja saada kõikjal täpse pildi. Fikseeritud kaabel sobib ideaalselt torude ja liinide kahjustuste või korrosiooni kontrollimiseks majas või autos. LED-taustvalgustus tagab optimaalse valgustuse. Endoskoop sobib ideaalselt isetegijatele, modelleerijatele ja tavabioloogidele, näiteks loomade peidupaikade, nagu mutitunnelite või linnumajade leidmiseks . Endoskoop ei sobi meditsiiniliseks otstarbeks.

Automaatse teravustamise funktsiooniga boreskoop – automaatne teravustamine 3 cm kuni lõpmatuseni 5 m kaabliga

Autofookuse funktsiooniga boroskoop – automaatne teravustamine 3 cm-st lõpmatuseni


Kaamera tüüp – automaatse teravustamise objektiiv, mis võimaldab 60° horisontaalse vaatenurgaga paremini näha ka kõige raskemini ligipääsetavaid kohti, paljastades seeläbi tavaliselt peidetud nurgad. Sellel mudelil on 5" värviline LCD ekraan ja 9 mm objektiiv, millel on automaatne teravustamine. 5 MP CMOS-kaamera sensor tagab Full HD (1920*1080px) eraldusvõime. IP68 hüdroisolatsioon võimaldab mitte ainult täielikku juurdepääsu üleujutatud torudele, vaid ka kasutamist ebasoodsate ilmastikutingimuste korral, kui ekraan peab vastu vihmale.

FULL HD-ga autofookusega 9 mm objektiiviga endoskoop

Seadmel on sellised funktsioonid nagu suum, foto, salvestamine, reguleeritavad LED-tuled , lihtne kasutada pimedas keskkonnas. Kaameral on HD pikslite eraldusvõime ja selge pildikvaliteet. 9 mm läbimõõduga objektiiv, mis sobib erinevatesse töökeskkondadesse. Aku mahutavusest 3000 mAh jätkub seadme pidevaks tööks ca. 3-4 tundi. Automaatne teravustamine – tänu automaatsele teravustamisele saate hõlpsalt ja koheselt muuta fookust nii lähedal kui kaugel asuvatel objektidel. Te ei pea enam fookuse reguleerimiseks aega raiskama. Kvaliteetne ekraan – HD resolutsiooniga 5" värviline LCD ekraan tagab kvaliteetse i mage edastuse ja mitte ainult suurema, vaid ka selgema pildi. Rohkem kvaliteetseid pilte - seadmel on pesa TF/SD mälukaardi jaoks, millel salvestust saab salvestada .

automaatne teravustamine - endoskoobi objektiiv

Endoskoobi võimalik kasutamine

Toru sisemuse kontroll (rooste, kahjustused, reostus, läbitorkamine), masinate (boilerid, turbiinid), autoosade (mootor, käigukast, hüdraulika), elektroonika kontroll

endoskoobi boreskoobi kasutamine kodumajapidamistes

Tehnilised andmed:

Ekraan: 5,0-tolline värviline LCD-ekraan
Kaamera eraldusvõime: FULL HD 1920*1280px
Mälukaardi pesa: 32G microSD
Kaamera tüüp: automaatse teravustamise objektiiv 3 cm kuni lõpmatuseni
Aku: liitium 3000 mAh, kestvus 3-4 tundi
Veekindel sond - 10 LED valgust
Objektiivi läbimõõt 9 mm
Horisontaalne vaatenurk 60°
Teravussügavus 0,1–100 jalga
Kaabli pikkus 5 m
Veekindel: IP68 - ainult objektiivile

Paki sisu:

1x endoskoop
1x laadimiskaabel
1x kinnitusdetailide komplekt (magnet, peegel, konks)
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole