Endoscope 2 liigend elektriline pöörlemine HD-ga + automaatne teravustamine + 5" ekraan + 6 mm kaamera LED-iga + salvestamine micro SD-le

Kood: 92-032
350,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 292,41 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Endoscope 2 elektriline pöörlemine 360° pöörlemisega HD + autofookus + 5" värviline ekraan + 6 mm kaamera LED + salvestus micro SD + 3000 mAh aku ja 1,5 m kaabel.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Aksessuaarid

Tootekirjeldus

Endoskoobi 2-liigendiga elektriliselt juhitav pöörlev 360° pöörlev FULL HD + autofookus + 5" värviline ekraan + 6 mm kaamera LED + salvestamine micro SD-le + 3000 mah aku ja 1,5 m kaabel . Tegemist on suure jõudlusega tööstusliku kontrolliga kaamera 5" värvilise suure eraldusvõimega LCD-ekraaniga.

See on ergonoomiliselt kujundatud, nii et põhifunktsiooni nuppe saab juhtida ühe käega. Sisseehitatud 3000mah taaslaetav liitiumaku võimaldab kuni 3-4 tundi pidevat tööd. Toetage hetktõmmist ja salvestamist, fotosid ja videoid saab salvestada TF-kaardile (Micro-SD-kaart). Endoskoobi/boroskoobiga saate hõlpsasti uurida raskesti ligipääsetavaid kohti ja saada kõikjal täpse pildi.

Autofookuse funktsiooni ja nurga pööramise kaugjuhtimispuldiga kontrollkaamera

Autofookuse funktsiooni ja nurga pööramise kaugjuhtimispuldiga kontrollkaamera


Kaamera tüüp - automaatse fookusega objektiiv , mis võimaldab paremini näha ka kõige raskemini ligipääsetavaid kohti horisontaalse vaatenurgaga 60° - juhe on painutatav kuni 360° (elektriline juhtimine ekraanil olevate nuppude abil) , mis paljastab tavaliselt peidetud nurgad. Sellel mudelil on 5" värviline LCD ekraan ja 6 mm automaatse fookusega objektiiv . 2 MP CMOS kaamerasensor tagab FULL HD 1920*1080px eraldusvõime.

Ekraanil olevate nuppude kaudu kaugjuhitav boreskoobi 360° painutusliide

automaatse teravustamise pöördeliigendiga boroskoop-endoskoop

Seadmel on sellised funktsioonid nagu suum, foto, salvestamine, reguleeritavad LED-tuled , lihtne kasutada pimedas keskkonnas. Kaameral on HD pikslite eraldusvõime ja selge pildikvaliteet. 6 mm läbimõõduga objektiiv , mis sobib erinevatesse töökeskkondadesse. Aku mahutavusest 3000 mAh jätkub seadme pidevaks tööks ca. 3-4 tundi. Veekindel vastavalt IP67 standardile võimaldab teil mitte ainult täielikku juurdepääsu üleujutatud torudele, vaid ka kasutada seadet halva ilmaga, kui ekraan peab kergesti vastu vihmale.

veekindel boroskoobi objektiiv - endoskoobi kontrollkaamera

Automaatne teravustamine – tänu automaatsele teravustamisele saate hõlpsalt ja koheselt muuta fookust nii lähedal kui kaugel asuvatel objektidel. Te ei pea enam fookuse reguleerimiseks aega raiskama. Kvaliteetne ekraan - HD eraldusvõimega 5" värviline LCD ekraan tagab kvaliteetse pildiedastuse ja mitte ainult suurema, vaid ka selgema pildi. Rohkem kvaliteetset pilti - seadmel on pesa TF/SD mälukaardi jaoks , millele saab salvestise salvestada.

automaatne teravustamine - endoskoobi objektiiv

Endoskoobi võimalik kasutamine

Toru sisemuse kontroll (rooste, kahjustused, reostus, läbitorkamine), masinate (boilerid, turbiinid), autoosade (mootor, käigukast, hüdraulika), elektroonika kontroll

endoskoobi boreskoobi toru kanaliauto kasutamine

Fikseeritud kaabel sobib ideaalselt torude ja liinide kahjustuste või korrosiooni kontrollimiseks majas või autos. LED-taustvalgustus tagab optimaalse valgustuse. Endoskoop sobib ideaalselt isetegijatele, modelleerijatele ja tavabioloogidele, näiteks loomade peidupaikade, nagu mutitunnelite või linnumajade leidmiseks. Endoskoop ei sobi meditsiiniliseks otstarbeks.

kiip võimas

Tehnilised andmed:

Ekraan 5,0" värviline LCD ekraan
Kaamera tüüp: autofookusega objektiiv
Sensor: 2 MP CMOS sensor
Kaamera eraldusvõime: Full HD 1920*1080px
Foto eraldusvõime 1920x1080px
Automaatse fookusega objektiiv 3 cm kuni lõpmatuseni
Horisontaalne vaatenurk 60°
Kaablit saab painutada kuni 360°
2 liigendiga elektriliselt pöörlev painutatav hanekelaga boreskoop
Teravussügavus 3 cm - 10 cm
Objektiivi läbimõõt: 6 mm
TF-kaardi tugi max. 32 GB
Veekindel sond - 8 LED-tuld
IP67 veekindel tase (ainult objektiiv)
Aku mahutavus 3000 mAh
Aku eluiga kuni ligikaudu 3-4 tundi
Kaabli pikkus: 1,5 m

Paki sisu:

1x endoskoop
1x laadimiskaabel
1x kinnitusdetailide komplekt (magnet, peegel, konks)
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole