GPS lokaator autole 4G veekindel magnetiga + aku 10000 mAh + hääle kuulamine

Kood: 09-141
185,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 154,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

GPS-lokaator autole 4G veekindel magnetiga + eriti suur aku 10000 mAh + häälekuulamine. Inimeste ja sõidukite liikumise GPS-jälgimine reaalajas.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

GPS-lokaator autole 4G veekindel magnetiga + eriti suur aku 10000 mAh + häälekuulamine. Inimeste ja sõidukite liikumise GPS-jälgimine reaalajas . Online GPS-jälgija autole Profio GPS L-99 (mobiilirakendus) kuni 10000 mAh akuga koos aku oleku indikaatoriga, mis tagab GPS seadme töö jälgimisrežiimis 35 päevaks (ca 2 tundi veebis jälgimine päevas) kuni 2 aastat energiasäästurežiimis olenevalt võrgus vaatamise intervallist.

Pärast seadmesse helistamist on võimalik AKTIIVNE KUULAMINE, et saaksite kuulata GPS-lokaatori ümber toimuvat. GPS-moodul on varustatud ülitugeva magnetiga (nagu ka 3M isekleepuva padjaga) ning seda on väga lihtne ja paindlik paigaldada GPS sõidukite jälgimiseks.

GPS-lokaator – kiire 4G SIM-kaardi tugi

gps tracker jälgimisseade

Tänu tugevale magnetkorpusele saad PROFIO ELECTRONICS 4G GPS-lokaatori kinnitada jälgitava objekti erinevatesse kohtadesse. IPX5 veekindlustaseme väline kaitse (kaitse pritsmevee ja tolmu eest) võimaldab seadmel töötada ka nõudlikus väliskeskkonnas . GPS-jälgimisseadmeid saab kasutada renditud sõidukite, liisinguautode, transporditavate väärtuslike kaupade, rasketehnika rentimiseks ja konkreetsete kaupade jälgimiseks ja jälgimiseks.

GPS-jälgija hoiatab ka volitamata sekkumise eest seadme paigaldamisel või seadme eemaldamisel. Meie e-poest saad osta kõrgeima kvaliteediga GPS-lokaatoreid. Kõik, mida vajate, on SIM-kaart (andmeside/telefon) ja GPS-jälgimine saab koheselt aktiveeritud olla. Selle gps trackeri suureks eeliseks on see, et sellel on nn jälgimisrežiim. Seda saab liikumise ajal seada jälgimisrežiimi, mis tähendab, et niipea, kui see liikumise tuvastab, saadab see teile andmed intervalliga 5 kuni 86 400 sekundit. Seejärel, kui liikumine peatub, lülitub see mitteliikumise režiimile ja saadab andmeid intervalliga 5–86 400 sekundit.

Praktikas tähendab see seda, et liikudes suudab see saata asukohaandmeid näiteks iga 5 minuti järel, niipea kui objekt või inimene peatub, lülitub režiimi ja saadab andmeid määratud intervalliga, näiteks 1 tund . Teine erinevus on ülisäästliku režiimi aktiveerimise võimalus. Selle režiimiga saate valida kaks andmeid: kellaaeg - millal režiim peaks algama, näiteks kell 14:00, ja intervall - kui sageli selles režiimis asukohaandmeid saata. See pakub ka käsitsi väljalülitamise keelamise võimalust, kui seadet ei saa käsitsi välja lülitada.

GPS-jälgija lokaator 4G autole


GPS-seade võimaldab kasutajate jälgimist ka SMS-i vormis otse teie mobiiltelefonile , kus kuvatakse link Google Mapsile ning peale sellel klikkimist kuvatakse ka jälgitava sõiduki hetkeasukoht. Teine vorm on läbi mobiilirakenduse nimega " Track Solid PRO " (iOS, Android), mille kaudu saate teada jälgitava sõiduki asukoha ja erinevad vajalikud andmed. Uusim vorm on GPS-seadme jälgimine veebiliidese " www.tracksolidpro.com " kaudu.

GPS-i asukoha leidmine reaalajas

GEO FENCE funktsioon

Võimaldab saata meiliteateid, kui sõiduk lahkub märgitud alalt (juhul, kui sõidukijuht lahkub kogemata planeeritud marsruudist)

geofence gps lokaator

4G GPS-i multifunktsionaalne asukoha lokaator

Seda 4G GPS-jälgijat saab kasutada ja asetada mootorrattale, kohvrile, bussile, kotile, autole, konteinerile ja nii edasi.

4G gps-i veebijälgija lokaatori kasutamine

GPS ja LBS topeltpositsioneerimine

See jälgija toetab GPS-i ja LBS-i lokaliseerimist. GPS on välisasendi määramine täpsusega alla 10 meetri. LBS on positsioneerimine (paikades, kus GPS-signaal puudub) täpsusega alla 500 meetri.

GPS-i asukoht ja LBS-jälgija

Tugev magnetkinnitus

GPS-lokaatoril on sisseehitatud võimas tööstusmagnet ja seetõttu on võimalik jälgimisseadet lihtsal viisil paigaldada mis tahes metallpinnale - sõiduki šassiile, ustele, istme alla, konteinerile ja nii edasi. Kuid sellel jälgijal on ka 3M isekleepuv hoidik mittemetallist osadele paigaldamiseks.

tugev magnet jälgija kinnitamiseks

Pikk ooterežiim – ooterežiim 60 päeva

Sisseehitatud taaslaetav ja eemaldatav 10 000 mAh 3,7 V, mis tagab ülipika ooterežiimi ja nutika energiasäästufunktsiooni. Jälgimisrežiimis 35 päeva (umbes 2 tundi veebipõhist igapäevast jälgimist) ja kuni 2 aastat olenevalt võrgus jälgimise intervallist.

super 10000 mAh Li-polümeer aku jälgija

Hääle jälgimine

Eelseadistatud SOS numbri abil on võimalik saata jälgijale SMS-käsklus hääljälgimiseks – pealtkuulamiseks. GPS-jälgija helistab teile mõne sekundi pärast tagasi. Võtke kõne vastu ja jälgige jälgija häält või vestlust.

hääljälgimise gps lokaator 4g

Häire GPS-lokaatori loata eemaldamise kohta

Kui GPS-lokaator tuvastab võltsimisvastase nupu kaudu volitamata eemaldamise, saadetakse hoiatusteate kujul häire ja GPS-jälgimisrežiim lülitub automaatselt sisse 20 minutiks. 20 minuti pärast lülitub seade tagasi ooterežiimi.

võltsimishoiatus jälgija eemaldamise kohta

Veekindluse tase IPX5 vee ja tolmu vastu

GPS-lokaator on tolmu ja pritsmevee eest kaitstud jälgimisseade, mis on funktsionaalne objekti jälgimiseks karmides ilmastikutingimustes.

IPX5 kaitsetaseme vee- ja tolmukindel jälgija

Jälgija katte eemaldamise teatis

Kaane tuvastamise nupp ilmub hoiatusena ja saadetakse seadme katte eemaldamisel. Ooterežiimis salvestatakse hoiatusteade ja jälgimisrežiim aktiveeritakse 20 minutiks, kui tuvastatakse, et seadme kate on eemaldatud.

jälgija katte eemaldamise tuvastamine

Vibroalarm

Näiteks kui teie autos on mingi ebanormaalsus, näiteks kui keegi sõidab teie autole otsa, lõhub klaasi või kriibib auto värvi, saadab gps-lokaator telefonialarmi, et vastav isik õigeaegselt üles leida.

vibreeriv häirejälgija

GPS pimetsooni alarm

Kui võrgujälgija siseneb GPS-i pimetsooni, muudab see "positsioneerimise" olekuks "mittepositsioneerimine" rohkem kui 60 sekundiks ja saadab teie telefoni või muule tarkvaraplatvormile teate "Tähelepanu! GPS-signaal on nõrk, ei saa piirkonnast otsida". .

GPS pimeala häirejälgija

Täiendus GPS-i pimeala andmetele

Kui lokaator siseneb pimedasse GPS-tsooni, suudab see salvestada 1000 satelliidi asukohaandmeid. Kui GPS-signaal on taas SEES, täiendatakse kõiki GPS-i pimetsooni asukohaandmeid.

GPS pimetsooni GPS locator tracker 4G seade

gps asukohtWCDMA/GSM – 4G võrk suurepärase leviala ja lokaliseerimise jaoks
aku mahutavus 10000 mAh aku - suure mahutavusega liitiumaku tagab GPS seadmele piisavalt pika toite
hääle jälgimine Hääljälgimine – võimalus hääljälgimise aktiveerimiseks tekstisõnumiga
ülitugev magnet Tugev magnet – tugev magnetkate võimaldab paindlikult paigaldada sõidukile või muud tüüpi kinnisvarale
sissetungihoiatus Sissetungihoiatus – niipea, kui tuvastatakse volitamata juurdepääs seadmele, teavitatakse teid kohe
ipx5 veekindlusIPX5 veekindel - GPS seadme veekindlus tagab stabiilse töö ka nõudlikus väliskeskkonnas
intelligentne toiteallikas Intelligentne toiteallika haldus – parema energiasäästu huvides saab 3G sidemooduli välja lülitada

Tehnilised andmed:

GNSS
Positsioneerimissüsteem GPS+BDS+LBS
Positsioneerimistäpsus <2,5 m CEP
Jälgimistundlikkus -165dBm
Sensori tundlikkus -148dBm
TTFF (avatud taevas) keskmine kuumkäivitus ≤ 1 sek
Keskm. külmkäivitus ≤ 32 sek
LTE/GSM sidevõrk

Sagedus:
LTE-FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28
GSM: 900/1800 MHz
LTE-FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66
GSM: 850/900/1800/1900 MHz
Aku 10 000 mAh/3,7 V tööstuslik liitiumpolümeeraku

Töörežiimid
Režiim 1: asukoha ajastuse režiim
Režiim 2: nutika positsioneerimise režiim
Režiim 3: aku säästmise režiim
Ooterežiim Kuni 2 aastat aku säästmise režiimis
Liides: LED indikaator 1 olekuindikaator (punane), 4 aku indikaatorit (sinine)
SIM: Nano-SIM
Survetundlik nupp
Mikrofon: jah
Tamper-hoiatus: nupu kaudu

Töökeskkond: töötemperatuur -20 ℃ kuni +70 ℃
Tööniiskus 5%~95%, mittekondenseeruv
Kaitse IP65
Andurid 3-teljeline kiirendusmõõtur
Bluetoothi tugi Bluetooth 5.0
Aku tühjenemise hoiatus, võltsimishoiatus, vibratsioonihoiatus, kaane eemaldamise hoiatus, väljalülitamise hoiatus

Mõõdud: 108,5 x 61,1 x 30 mm
Kaal: 260g

Paki sisu:

1x GPS lokaator Profio GPS L-99
1x USB adapter
1x USB kaabel
1x isekleepuva padjaga tagakaas
1x manuaal

!!! GPS-lokaatori korralikuks tööks on vajalik soetada 1-10-aastane litsents TRACKSOLID PRO süsteemi kaudu jälgimiseks!!!

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole