Õpilaskomplekt – 8 mm mini WiFi P2P nööpnõelaga täis-HD kaamera tekstile fokusseerimisega + spioonikuul

Kood: 10-644
396,00 U$ 295,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 246,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Student SET – Mini WiFi P2P nööpauguga Full HD kaamera tekstile fokusseerimisega + sisseehitatud 1500 mAh liitium-aku + parim spioonikuul võimaldab teil reaalajas vaadata ja suhelda.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Student SET – Mini WiFi P2P nööpauguga Full HD kaamera tekstile fokuseerimisega + sisseehitatud 1500 mAh liitium-aku + parim spioonikuular​ võimaldab teil vaadata ja suhelda reaalajas ning samal ajal saate teiselt juhiseid saada inimene läbi juhtmevaba luuraja kõrvaklapi kõrvas täiesti märkamatult. See komplekt pakub ainulaadset võimalust jäädvustada erinevaid ruume või objekte või teksti paberile kasutades FULL HD pinhole kaamerat ilma, et ümbrus seda märkaks, ja samal ajal suhelda inimesega telefoni teel Spy telefonitoru kaudu. Kogu suhtlus toimub P2P Interneti kaudu, seega on võimalik jälgida kaamerat ja suhelda spioonitoruga ilma vahemaapiiranguteta (ainus tingimus on Interneti-ühendus) läbi rakenduse (iOS/Android) mobiiltelefonis . Seadmes pole SIM-kaarti vaja.

SET sisaldab aukukaamerat ja parimat juhtmevaba spioonikuularit, mis töötavad ainult ühe rakenduse kaudu, ühendate selle oma telefoniga wifi (mitte Bluetoothi) kaudu.

Kaameral on objektiivi teravustamise võimalus, mis on suurepärane näiteks eksami ajal, kui on vaja keskenduda paberil olevale tekstile. Kaamerat saate teravustada miniobjektiivi keerates. See kaamera on mõeldud kirjaliku või trükitud teksti salvestamiseks.
nööpaugukaamera tekstitestide salvestamiseks ja juhtmevaba spioonikuular

Rakenduse kaudu on võimalik otseülekanne kaamerast + suhtlus spioonitoru kaudu. Sisseehitatud SPY-toruga kaamera leiab kasutust erinevates keerulistes olukordades, kui on vaja märkamatut abi telefoni teel ja samal ajal on vaja videoülekannet, et paremini aru saada, mis toimub, näiteks eksam või test.

SET – mini-nõelavaga täis-HD kaamera koos Spy-toruga = videomaterjal reaalajas WiFi kaudu + otsesuhtlus Spy telefonitoruga

mini wifi pinhole kaamera ja spioonikuul teksti salvestamiseks

Kaamera salvestust saab vaadata internetis Wi-Fi võrgu kaudu, kasutades rakendust (kas nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu). Liitiumaku koos kaamera väikeste mõõtmetega on suurepäraselt loodud kaamera silmapaistmatuks paigutamiseks korpusele, aga ka sisemusse.

Kaameral on objektiivi teravustamise võimalus, mis on suurepärane näiteks eksami ajal, kui on vaja keskenduda paberil olevale tekstile.
Lihtsalt objektiivi keerates keskendute jäädvustatavale tekstile

kaamera objektiivi teravustamise tekst

Seetõttu ei piira sisseehitatud aku kestvus 5 V USB AC/DC adapteri kaudu püsiva toiteallika võimalust. Kaamera salvestab videot FULL HD 1080P eraldusvõimega, hoolimata objektiivi minimaalsetest mõõtmetest, mis on vaid 8 mm . Kaamera salvestab salvestused micro SD-kaardile ( tugi kuni 128 GB ). Kaameral on fotode ja videote salvestamise funktsioon. Kahepoolne suhtlus on rakenduse kaudu võimalik tänu kaamera korpusesse sisseehitatud mikrofonile (trükkplaadil nuppude lähedal). Pakendis on ka varunupud , mille paned objektiivile ja saavutad seeläbi täiusliku kamuflaaži riietel, mille sisse kaamera peidetakse. Telefon on ühendatud antenniga, mis on pikendatud kaabli küljes ja viib kaamera korpusest välja. Tänu sellele laiendusele saab valge antenni asetada õlale, mis on võimalikult kvaliteetse signaali edastamiseks telefonitorule.

FULL HD WiFi IP-kaamera kahesuunalise side ja juhtmevaba telefonitoruga õpilastele

teksti jäädvustamise mobiilne wifi pinhole kaamera

Väikesed mõõtmed, silmapaistmatus, wifi kaudu ühenduse võimalus teevad sellest kaamerast võrreldes suurte turvakaameratega väga kasuliku töövahendi. Selle kaamera suurim eelis on see, et see jäädvustab inimeste tegelikku käitumist, kes ei tea, et neid jälgib turvakaamera.

Kaamera korpus (must PCB) võib kuumeneda, mistõttu ei ole soovitatav kaamerat otse korpusele (nahale) asetada.

nööpnõelaga kaameranupp koos spioonikuulariga tekstieksamite jaoks

Pinhole kaamera omadused:

pluss See toetab nii Androidi kui iOS-i mobiiltelefone
pluss Video eraldusvõimega kuni 1080p
pluss Toetus mälukaartidele kuni 128 GB
pluss Aku mahutavus tagab pideva funktsionaalsuse kuni 5 tundi

Pinhole kaamera tehnilised andmed:

Sensor: CMOS
Video eraldusvõime: 1080p
Manuaalfookusega objektiiv
Aku: taaslaetav 1500 mAh li-on
Aku tööiga: kuni 5 tundi
Laadimine: USB 5V 1A või 2A
Anduri suurus: 1/3"
Mälu: toetab kuni 128 GB mikro-SC-kaarti
Ühendus: Wifi standard IEEE802.11b/g/n/
WiFi sagedus: 2,4GHz ~ 24835GHz
Kaamera mõõdud: Objektiiv 8x8 mm + kaabel kaamera külge 12 cm

Igaüks meist teab elus olukordi, kus te hindaksite, kui keegi teid nõustab, aitab teid raskes olukorras, ilma et keegi sellest teaks. See on mõeldud õpilastele eksamite ajal, ärimeestele äriläbirääkimiste ajal ja muudes olukordades. Spioonikuular on revolutsiooniline seade, mis võimaldab suhelda kellegagi eemalt mobiiltelefoni või raadiosaatja kaudu, kuid ilma, et keegi sellest teaks. Põhimõte on väga lihtne, lihtsalt pista kõrva juhtmevaba spioonikuul, mida miniatuursete mõõtmete tõttu üldse näha ei ole, asetad endale peale kaameraga induktsioonpool, mille kaudu signaal juhtmevabalt kuularisse edastatakse, kus signaal muudetakse hääleks.

Võimalus kasutada komplekti spioonikuularit + mini aukukaamerat koos nuppude komplektiga kamuflaažiks

juhtmevaba spioonikuular õpilaste testimiseks + kaamera

Populaarse spioonikuulari uusim täiustatud mudel . Võrreldes eelmise mudeliga on sellel täiustatud anatoomiline kuju , et suuta kõrv suurepäraselt keskkonda heli lekkimise vastu. Telefonitoru koosneb tipptasemel tundlikust vastuvõtjast (poolist) , stabiilsest mikrokõlarist , millel on väga selge ja puhas heli ning minimaalne müra.

spioonikuular eksamiteks õpilastele - õpilaste komplekt

Lihtsalt sisestage kõrvaklapid kõrvas olevasse kuulmekäiku. Kuulari külge on kinnitatud poolläbipaistev konks, millega saab sama lihtsalt kuulari kõrvast eemaldada. Telefonitoru veelgi lihtsamaks käsitsemiseks pakume meie e-poes magnetpintsete .

Spiooni kuulari omadused

pluss Professionaalne disain, suurepärane helikvaliteet
pluss Ergonoomiline kuju, mugav käsitsemine
pluss Aku: 1,55 V (337 SR 416SW) Aku eluiga kuni 7 tundi
pluss Mõõdud: 13x6mm
pluss Töösagedus: kõik sagedused
pluss Juhtmeta ühendus mobiilseadmetega (telefon, tahvelarvuti)
pluss Lihtne juhtida ja kõnesid vastu võtta.
pluss Vabakäeseade kahesuunaliseks suhtluseks.
pluss Võimalus alustada salvestamist otse telefonist - MP3-failide esitamiseks.
pluss Kõneaeg ühe laadimisega on kuni 12 tundi, ooteaeg kuni 130 tundi.

Komplekti pakett sisaldab:

1x Micro pinhole kaamera + liitium-aku + antenn
1x nuppude komplekt kamuflaaži jaoks
1x spioonikuul
1x aku juhtmevaba telefonitoru jaoks
1x USB kaabel toiteallikaks
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (3)

99%
99%
Maher

Alhummada

Väga hea, lihtne kasutada, paindlik ja kergesti peidetav
mitte midagi

suurepärane

Tõlgitud keelest: ar
99%
Robert

Seadke kaamera eksamiteks

Väike kaamera
Hea keskendumine
Palju "kaamera tarvikuid"

Suurepärane toode - eeliseks on see, et saate selle randme alla peita ja tuua kaamera tekstile nii lähedale kui vaja - resolutsioon on seega teksti lugemiseks piisav. Lõpuks ometi midagi, mis töötab ja ma lihtsalt soovitan seda

Tõlgitud keelest: sk
99%
No name

Täiesti täpselt see, mida otsisin

tekstile keskendumine (teistel kaameratel oli sellega suur probleem ja tekst ei olnud loetav)
otsepiltide edastamine üle interneti on tõesti üle ootuste kvaliteetne
suurepärane kuuldavus läbi spioonikuulari
kõrgem hind aga kindlasti seda väärt

Mul oli kogemusi erinevate komplektidega "tudengitele", kuid see on ilmselt absoluutselt täpselt see, mida ma otsisin. Need ei ole nagu 2 eraldi toodet, vaid üks kombineeritud kaamera ja spioonikuul. Kaamera on tõesti mikro ja sisaldab komplekti nuppe (saate kasutada). Kaamera pilt on terav ja ei lõika üldse.

Tõlgitud keelest: sk