Lauamatid - Elegantne kontorikomplekt 4 tk - Pruun nahk (käsitsi valmistatud)

Kood: 96-001
218,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 182,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Lauamatid - Elegantne ja luksuslik kontorikomplekt 4 tk - Pruun Nahk (Käsitsi valmistatud). Luksuslik nahast 4 tk kontorikomplekt töölauale.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Lauamatid - Elegantne ja luksuslik kontorikomplekt 4 tk - Pruun Nahk (Käsitsi valmistatud). Luksuslik nahast 4 tk kontorikomplekt lauale mitte ainult kontorisse, valmistatud pruuni värvi nahast, 100% käsitöö. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide – sünteetilise naha – kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodanguga . Unikaalne pruun nahkdisain näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse, töötuppa. Nahast KOMPLEKT koosneb 4 kontoritarvetest : töömatt, kus on koht dokumentide peitmiseks, pastakahoidja, mobiiltelefoni alus ja nahast alus meeldetuletuskleebiste jaoks.

lauamattide komplekt

Pliiatsid, mobiiltelefon, märkmed, dokumendid... kõik käepäraselt organiseeritud ja korras tänu elegantsetele nahast tarvikutele töölaual.

Tööalus on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente.

Lauamatt - Luksuslik ja elegantne nahast

nahast lauamatt .

100% käsitsi valmistatud - 100% sünteetiline nahk, see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: pruun nahk
pluss 4 kontoritarvikut

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 49x34x1 cm
Materjal: nahk
Naha värvus: pruun
Õmblusvärv: valge

Paki sisu:

1x töömatt, kus on ruumi dokumentide peitmiseks
1x pliiatsihoidja
1x märkmepaberi hoidik
1x nutitelefoni alus

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole