Nahast komplekt kontoritöölauale 14 tk. tarvikut pruuni värvi

Kood: 96-015
306,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 255,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Nahast komplekt kontoritöölauale - 14 tk kunstnahast pruuni värvi aksessuaare, 100% originaal ja käsitöö.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Nahast komplekt kontoritöölauale - 14 tk kunstnahast pruuni värvi aksessuaare, 100% originaal ja käsitöö. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide – sünteetilise naha – kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodanguga .

Pruunist nahast ainulaadne disain näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või tööruumi. Nahast KOMPLEKT koosneb 14 tükist kontoritarvetest: töömatt dokumentide peitmise kohaga, pastakahoidja, märkmepaberihoidja, nahast alus mobiiltelefonile, visiitkaardihoidja, mobiiltelefonihoidja, 3x joogipadi, nahkkarp pastakatele, kahekordne dokumendialus, silt ja kuldpliiatsite komplekt - pastapliiats ja täitesulepea.

Töömatt on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente. Luksuslik   nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid. Luksuslik   nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid.

Visiitkaardid, pastakad, märkmepaber, nutitelefon, dokumendid. .. teil on see kõik õiges kohas, otse teie ees!

nahast kontorikomplekt lauaplaat

Nahast alus pruunist nahast kuldse sildiga lauale + kuldsed pastakad - SET pliiats koosneb täitesulepeast ja pastapliiatsist. See pastapliiatsite komplekt annab võimaluse kasutada erinevaid pliiatseid erinevatel kirjutamise eesmärkidel. Pastapliiatsit saab kasutada tavaliseks kirjutamiseks ning täitesulepeaga sõlmitakse lepinguid ja muid olulisi dokumente. Kogu komplekt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. See lauakaunistus võimaldab teil vajadusel pastakale juurde pääseda. Enam pole vaja laualt või sahtli seest pastakat otsida.

pastakate komplekt kontorisse

Luksuslik kahekordne nahast dokumendi- ja paberisalv. Paberialuse mõõtmed on 10x23x32 cm. Korpus on üleni nahast, sisemus on vooderdatud seemisnahaga ja külje metallist aksessuaarid on kuldsed. See lauatarvikud on üks meie parimaid abilisi kontoris töötades. Saame ja loome oma töö tulemusena iga päev palju pabereid . Aga kuhu need panna? Vajame kohta, kuhu saaksime need paigutada, et saaksime neid hiljem sorteerida. Meie dokumendisalv on teile kindlasti abiks! Sellel on 2 dokumendisalve , mis annavad teile rohkem ruumi dokumentide ja paberi hoidmiseks. Kandik on rikastatud kuldsete külgmiste libisevate hingedega , nii et saate seda kasutada nii avatud kui ka suletuna.

luksuslik nahast dokumendialus

100% käsitsi valmistatud ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: pruun nahk
pluss 14 tükki kontoritarvikuid

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 45x39x1 cm
Materjal: nahk, metall
Naha värvus: pruun
Õmblusvärv: valge
Tarviku metalli värvus: kuldne

Paki sisu:

1x töömatt, kus on ruumi dokumentide peitmiseks
1x pliiatsihoidja
1x märkmepaberi hoidik
1x nahast mobiiltelefoni alus
1x visiitkaardihoidja
1x mobiiltelefoni hoidik
3x padi joogi jaoks
1x nahast pliiatsikarp
1x kahekordne dokumendisalv
1x nimesilt (ilma nimeta) ja põhjaga kuldpliiatsite komplekt: pastapliiats ja täitesulepea

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole