Luksuslik stiilne kontorilaud tarvikute KOMPLEKT 11 tk + sihverplaadiga kellad (puit + nahk)

Kood: 96-051
361,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 301,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Luksuslik stiilne kontorilaud tarvikute KOMPLEKT 11 tk + sihverplaadiga kellad (Puit + nahk). Originaalne kontorikingitus "ZEBRANO" puidust ja sünteetilisest nahast

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Luksuslik stiilne kontorilaud tarvikute KOMPLEKT 11 tk + sihverplaadiga kellad (Puit + nahk). Originaalne kontorikingitus "ZEBRANO" puidust ja sünteetilisest nahast (100% käsitöö). See ainulaadne kvaliteetne töölauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide – naha ja puidu – kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud kvaliteetsest puidust ja esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud HAND MADE toodanguga.

Musta naha ainulaadne disain pruuni puiduga näeb välja äärmiselt stiilne - Luksuslik lisand kontorisse, töötuppa. Nahast KOMPLEKT koosneb 11 tk kontoritarvikust: töömatt dokumentide peitmise kohaga, pastakaalus, alus kellaga, paberihoidja märkmete jaoks, kalendrialus, 2x joogimatti, dokumendihoidja/panipaik, nimesildiga alus, kullast pastakakomplekt - pastapliiats ja täitesulepea.

Ideaalne kingitus ülemusele või kontorikaaslasele

kontorikellakomplekt, ehe kingitus bossile

Tööalus on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente.

kontori kirjutusplokk luksuslik nahk ja puit

Puidust lauaalus kuldse nimesildiga + kuldsed pastakad - pastakate KOMPLEKT koosneb täitesulepeast ja pastapliiatsist. See pastapliiatsite komplekt annab võimaluse kasutada erinevaid pliiatseid erinevatel kirjutamise eesmärkidel. Pastapliiatsit saab kasutada tavaliseks kirjutamiseks ning täitesulepeaga sõlmitakse lepinguid ja muid olulisi dokumente. Kogu komplekt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. See lauakaunistus võimaldab teil vajadusel pastakale juurde pääseda. Enam pole vaja laualt või sahtli seest pastakat otsida.

seista pastapliiatsid kontori luksuskuld

Luksuslik puidust dokumendi- ja paberihoidja. See lauatarvik on üks meie parimaid abilisi kontoris töötamisel. Saame ja loome oma töö tulemusena iga päev palju pabereid . Aga kuhu need panna? Vajame kohta, kuhu saaksime need paigutada, et saaksime neid hiljem sorteerida. Meie dokumendisalv on teile kindlasti abiks!

puidust lisand kontorisse - dokumendihoidja

käsitsi valmistatud nahk

100% käsitsi valmistatud ja pähklipuust - see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud puit

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode – valmistatud Türgis
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast ja puidust
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: must nahk ja Zebrano puit
pluss 11 tükki kontoritarvikuid
pluss 100% taaskasutatav + ECO-sõbralik

Spetsifikatsioon:

Mati mõõdud: 59x39x1 cm
Materjal: nahk, puit, metall
Naha värvus: must
Puidu värvus: Zebrano
Tarvikute metallivärv: kuldne

Paki sisu:

1x töömatt, kus on ruumi dokumentide peitmiseks
1x pjedestaal kellaga
1x pliiatsi alus
1x paberihoidik märkmete jaoks
1x kalendrihoidja
2x joogimatti
1x dokumendihoidja
1x pjedestaal nimesildiga (ilma nimeta)
1x kuldse pliiatsi komplekt: pastapliiats ja täitesulepea

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole