Nahast kirjutuslaud – käsitsi valmistatud luksuslik kirjutusmatt (roosipuu + nahk).

Kood: 96-017
130,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 109,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Nahast kirjutuslaud – luksuslik kirjutusmatt, mis on käsitsi valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalide kombinatsioonist: roosipuu + nahk

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Nahast kirjutuslaud – Luksuslik kirjutusmatt, mis on käsitsi valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalide kombinatsioonist: roosipuu + nahk. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide, nagu roosipuu ja sünteetilise naha kasutamine . Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest puidust ja 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodangus . Ainulaadne disain koos roosipuu ja musta naha kombinatsiooniga näeb välja äärmiselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või tööruumi. Töömati mõõtmed on 58x39x1 cm. Luksuslik   nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid.

Puidust + nahast lauamatt - Elegantne ja luksuslik sobib ka kingituseks ülemusele või kolleegile

luksuslik lauamatt puidust nahast

Töömatt on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente. Padja näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. Rosewood kombinatsioonis musta nahaga võlub kindlasti kõiki.

lauamatt kunstnahast

100% käsitsi valmistatud ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud roosipuust ja sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: roosipuu ja must nahk
pluss Varjatud hoiuruum oluliste dokumentide jaoks

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 58x39x1 cm
Materjal: roosipuu ja sünteetiline nahk
Värvus: punakaspruun puit ja must nahk

Paki sisu:

1x puidust ja nahast lauamatt

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole