LED valgustus (bänner seinal) - neoon logo (märk) LAMA

Kood: 78-040
130,90 U$ 86,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 72,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

LED-valgustus (bänner seinal) – neoonlogo (märk) LAMA ideaalne seinakaunistus teie interjööri jaoks nii kodus kui ka äriruumides.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED valgustid (bänner seinal) - neoon logo (märk) LAMA ideaalne seinakaunistus teie interjööri, olgu siis kodus või äriruumis. Helendav reklaambänner ja LED-dekoratiivvalgustus ning infosildid, mis lisavad teie ruumile sära ja garanteerivad, et keegi ei jää kahe silma vahele. Stiilne neoonkaunistus, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või äripindadesse. Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas minevikku ja kuna need tekitavad visuaalset segadust, ei pane paljud meist neid enam tähelegi. Igaühele meist meeldib erineda millegi muu poolest, nii üksikisiku kui ka äri jaoks, kus see on tõesti vajalik. Tänu LED-siltidele, siltidele või logodele muudate ruumi heledamaks või köidate kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu . LED-reklaamid, mis meeldivad teile.

LAMA - helendav neoonlogo seinal

neoon laama logoga valgustus seinal

LED valgusega dekoratiivsildid - mis tänu valgustusele paistavad silma tavaliste reklaam- ja infobännerite seas. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovite. Need sobivad suurepäraselt kontorisse (ümbruse meeldivamaks muutmiseks), teie ettevõttele (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustusega siltidena klientide meelitamiseks. LED-valgusti dekoratiivsed pealdised tarnitakse otse poolläbipaistvale plastpadjale, nii et saate neid paigutada peaaegu kõikjale.

Valgustatud bänner - LAMA

Neoonmärk helendab valge, punane, roheline ja sinine. See saab toite USB-pistiku kaudu, olgu see siis adapter, arvuti USB-sisend või toitepank . Toitekaabel on 180 cm pikk ja sellel on praktiline lüliti. LAMA neoonmärgi mõõdud on 40x22 cm.

helendav laama neoonseina logo

Tehnilised andmed:

Motiiv: Lama
Valgusvärv: valge, punane, roheline, sinine
Mõõdud: 40x22 cm
Toide: USB 5V
Toitejuhtme pikkus: ca. 180 cm
Kaabli lüliti: jah

Paki sisu:

1x LED valgusti logo

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

100%
100%
Vitalijus

LED valgustus (bänner seinal) - neoon logo (märk) LAMA

Tore, inimestele meeldib.
Tõlgitud keelest: lt