Nahast lauamatt – Luksuslik komplekt 11 tk lauapadja jaoks (pruun puit + nahk)

Kood: 96-012
361,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 301,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Nahast lauamatt – Luksuslik komplekt 11 tk pruunist puidust ja valgest kunstnahast lauapadjale, 100% käsitöö.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Nahast lauamatt – Luksuslik KOMPLEKT 11 tk pruunist puidust ja valgest kunstnahast lauapadjale, 100% käsitöö. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide – naha ja puidu – kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud kvaliteetsest puidust ja esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodanguga . Punase naha ainulaadne disain näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või tööruumi. Nahast KOMPLEKT koosneb 11 kontoritarvetest : töömatt dokumentide peitmiseks, pastakahoidja, märkmepaberihoidja, kalendrialus, alus visiitkaartide ja kirjaklambrite jaoks, nahast pildiraam, joogialus, topeltalus dokumentide jaoks , nimesilt ja kuldsete pastakate komplekt - pasta- ja täitesulepea.

Töömatt on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente. Luksuslik   nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid.

Luksuslik kontoritarvik igale juhile

nahast ja puidust kontoritarvikud

Valgest nahast ja pruunist puidust lauaalus kuldse nimesildiga + kuldsed pastakad - SET pliiats koosneb täitesulepeast ja pastapliiatsist. See pastapliiatsite komplekt annab võimaluse kasutada erinevaid pliiatseid erinevatel kirjutamise eesmärkidel. Pastapliiatsit saab kasutada tavaliseks kirjutamiseks ning täitesulepeaga sõlmitakse lepinguid ja muid olulisi dokumente. Kogu komplekt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. See lauakaunistus võimaldab teil vajadusel pastakale juurde pääseda. Enam pole vaja laualt või sahtli seest pastakat otsida.

kuldse pliiatsi alus

Luksuslik kahekordne nahast ja puidust dokumendi- ja paberisalv. Korpus on üleni nahast, sisemus on vooderdatud beeži seemisnahaga. See lauatarvikud on üks meie parimaid abilisi kontoris töötades. Saame ja loome oma töö tulemusena iga päev palju pabereid . Aga kuhu need panna? Vajame kohta, kuhu saaksime need paigutada, et saaksime neid hiljem sorteerida. Meie dokumendisalv on teile kindlasti abiks!

luksusliku kontori korraldaja

käsitsi valmistatud nahk

100% käsitsi valmistatud, puit ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

puidu käsitsi töötlemine

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode – valmistatud Türgis
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast ja puidust
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: valge nahk ja pruun puit
pluss 11 tükki kontoritarvikuid
pluss 100% taaskasutatav + ECO-sõbralik

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 58x39x1 cm
Materjal: nahk, puit, metall
Naha värvus: valge
Puidu värvus: pruun
Tarviku metalli värvus: kuldne

Paki sisu:

1x töömatt, kus on ruumi dokumentide peitmiseks
1x pliiatsi alus
1x märkmepaberi hoidik
1x kalendrihoidja
1x alus visiitkaartidele ja kirjaklambritele
1x nahast pildiraam
1x joogipadi
1x dokumendisahtel
1x nimesilt (ilma nimeta) ja põhjaga kuldpliiatsite komplekt: pastapliiats ja täitesulepea

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

98%
98%
Emanuel Piecnicz

Valge kontorikomplekt

Töötlemine
Kohaletoimetamine
Disain

Midagi sarnast valges nahas ei leidnud ma kuskilt. Komplekt näeb suurepärane välja – sobib ideaalselt minu kontorisse. Iga äripartner või klient kiidab teda.

Tõlgitud keelest: sk