Sinine luksuslik nahast kontorilauakomplekt - 7 tk (käsitsi valmistatud)

Kood: 96-047
262,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 219,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Sinine luksuslik nahast kontorilauakomplekt – 7-osaline sünteetilisest luksusnahast sinine aksessuaar, 100% käsitsi valmistatud.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Sinine luksuslik nahast kontorilauakomplekt - 7-osaline sünteetilisest luksusnahast sinine aksessuaar, 100% käsitöö. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide sünteetilise naha kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodanguga . Sinise naha ainulaadne disain näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või töötuppa. Nahast KOMPLEKT koosneb 7 tükist kontoritarvetest: tööalus, pliiatsihoidja, mobiiltelefoni alus, märkmepaberihoidja, joogialus, hiirematt ja kuldsete pastakate komplekt - pastapliiats ja täitesulepea.

elegantne sinist värvi kontorilauakomplekt

Nahast alus sinisest nahast + kuldsete pliiatsidega töölaual - SET pliiats koosneb täitesulepeast ja pastapliiatsist. See pastapliiatsite komplekt annab võimaluse kasutada erinevaid pliiatseid erinevatel kirjutamise eesmärkidel. Pastapliiatsit saab kasutada tavaliseks kirjutamiseks ning täitesulepeaga sõlmitakse lepinguid ja muid olulisi dokumente. Kogu komplekt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. See lauakaunistus võimaldab teil vajadusel pastakale juurde pääseda. Enam pole vaja laualt või sahtli seest pastakat otsida.

luksusliku kuldse värvi pliiatsi komplekt

100% käsitsi valmistatud ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

nahast hiirematt

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride valmistamisel kasutatud nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: sinine nahk
pluss 7 tükki kontoritarvikuid

Spetsifikatsioon:

Materjal: sünteetiline nahk, metall
Värv: sinine nahk
Tarviku metalli värvus: kuldne

Paki sisu:

1x tööalus
1x pliiatsi alus
1x märkmepaberi hoidik
1x mobiiltelefoni alus
1x joogipadi
1x hiirematt
1x komplekt põhjaga kuldseid pastakaid: pastapliiats ja täitesulepea.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole