STEAMPUNK pliiatsikomplekt – sulgedest pliiats + 5 nippi – eksklusiivne kinkekomplekt

Kood: 100-020
53,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 44,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

STEAMPUNK pliiatsikomplekt – sulgedest pliiats + 5 nippi – eksklusiivne kinkekomplekt. Eksklusiivse disainiga tindipliiats on originaalne ja väärtuslik kingitus igaühele.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

STEAMPUNK Pliiatsikomplekt - sulepliiats + 5 nippi - Eksklusiivne kinkekomplekt. Eksklusiivse disainiga tindipliiats on originaalne ja väärtuslik kingitus igaühele. See eriline pliiats kannab endas möödunud aegade ajastu ilu ja võimaldab elegantse stiiliga kalligraafiakunsti taaselustada.

Luksuslik pastakas STEAMPUNK - kingitus mehele või naisele

Luksuslik pastakas STEAMPUNK sulg - kingitus mehele või naisele

Erakordne kingitus kirjutamise ja vintage stiili austajatele

Antiikne kalligraafia pliiats on originaalne ja stiilne kaunistus, mis tõmbab ligi mitte ainult kirjanikke, kunstnikke ja raamatusõpru, vaid ka inimesi, kellele meeldivad retroasjad. Selle paigutus töölaual on tõeliselt erakordne, kuna see avardab visuaalselt ruumi ja loob meeldiva tööõhkkonna. Oma elegantsi ja ajalooga võib see pliiats muuta iga kontori või töökoja hubaseks. Saa inspiratsiooni selle kalligraafilisest võlust ja sisene ainulaadse stiiliga kirjutamise maailma.

kalligraafia pliiatsi tindikastekomplekt

Kunstiline väljendus 5 erineva kalligraafia pliiatsi otsaga

Kalligraafia on kunst, mis sündis oskusest ja kirest kirjutamise vastu. Antiikne kalligraafia pliiats annab kalligraafile piiramatu loovuse ja väljendusvõime. Selle 5 erineva otsikuga on võimalik saavutada lai valik efekte ja kirjutamisstiile. Peened otsad võimaldavad täpselt ja üksikasjalikult kirjutada, mis sobib ideaalselt õhukeste ja õrnade joonte loomiseks. Vastupidi, paksemad nibud pakuvad võimalust luua laiemat ja ilmekamat kirja, andes teie kalligraafilistele töödele jõudu ja ilmet.

sulepliiatsi sulgede steam punk komplekt

Luksuslik kinkekomplekt

See luksuslik kinkekomplekt sisaldab tindiga kastmispliiatsit ja metallist käepidet, millele on kinnitatud originaalne sulepea. Koos moodustavad need iga töölaua stiilse kaunistuse. Komplekti kuulub ka klaaspudel tindiga. Pliiatsil on ka kvaliteetne otsak, millega on väga meeldiv kirjutada. Kuid pakendist leiad veel 5 nippi, millel on erinevad laiad otsad.

otstega kalligraafiline pliiats

Spetsifikatsioon:

  • Pliiatsi metallist versioon
  • Tint


Paki sisu:

1x Antiikne kalligraafia pliiats otsaga kastmiseks
5x kalligraafia nippe
1x tinti

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole