SET Juhtmeta nutitelefoni mikrofon 2x koos saatjaga USBC + Clip + 360° salvestus

Kood: 71-085
53,90 U$ 42,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 35,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

SET Juhtmeta nutitelefoni mikrofon 2x koos USBC + Clip + 360° salvestusega saatjaga sobib suurepäraselt heli- või videosalvestiste loomiseks täiusliku kvaliteediga.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

SET Juhtmeta nutitelefoni mikrofon 2x koos USBC + Clip + 360° salvestusega saatjaga sobib suurepäraselt heli- või videosalvestiste loomiseks täiusliku kvaliteediga. Mikrofoni kvaliteetne disain ja kõrge tundlikkus tagavad heli lihtsa salvestamise. Mikrofoni peamisteks eelisteks on pikem aku tööiga ja mittevajalikud kaablid. See sobib nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, seda saavad tõesti kasutada kõik.

Nutitelefoni mikrofon

Ühilduvus ja jõudlus ennekõike

Juhtmeta mikrofon on ideaalne lisaseade kõikidele nutitelefonidele. Sisseehitatud aku kestab kuni 6 tundi , mis on piisav aeg helisalvestuse tegemiseks. Mikrofoni tööulatus suletud ruumis on kuni 20 m , tänu millele ei ole teie salvestamisel piiratud.

Juhtmeta mikrofoniga mobiilne nutitelefon

Tuulemüra vähendamine ilma probleemideta

Juhtmeta mikrofoni suurim eelis on selle intelligentne ümbritseva müra minimeerimine. Isegi kui kasutate seda mürarikkas keskkonnas või väljas, kus puhub tugev tuul. Nende helide väljafiltreerimise tagab mikrofoni osaks olev kaitse. Sisse/välja lüliti suurendab kasutusmugavust, tänu sellele olete kindel, et mikrofon on alati töökorras.

Juhtmeta multifunktsionaalne mikrofon

Ühendus on alati lihtne

Mikrofoni lahutamatuks osaks on USB-laadimiskaabel , tänu millele saate selle täis laadida 120 minutiga. Mikrofoni allikaks on sisseehitatud 80 mAh aku, millel on suurepärane vastupidavus kuni 6 tundi . Klamber võimaldab 360° pööramist , mis teeb heliga töötamise pisut lihtsamaks.

Mobiiltelefoni mikrofon – nutitelefoni mikrofon

Praktiline pakend on ohutuse tagatis

Lisaks USB-C laadimiskaablile on komplektis ka hoiukarp mikrofoni ohutuks teisaldamiseks ilma seda kahjustamata. See tagab mikrofoni pikema eluea ja endiselt kena välimuse. Sa ei vaja Bluetooth-ühendust mobiilirakenduse kaudu, piisab, kui sisestada saatja oma mobiiltelefoni ja sul on nutitelefonist garanteeritud 20 m leviala.

Mikrofon nutitelefonile - juhtmevaba

Spetsifikatsioon:

  • Tööulatus: kuni 20 m
  • Sisseehitatud 80 mAH aku
  • Laadimisaeg: ca. 2 tundi
  • Aku tööiga: kuni 6 tundi
  • Arukas mürasummutus
  • 360° klipp
  • Värv: must


Paki sisu:

2x Juhtmeta mikrofon
2x tuulekaitse mikrofoni molitan
2x USB-C kaabel
1x saatja mobiiltelefonile
1x kandekast
1x Kasutusjuhend

Tootearutelu (1)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Фил

Kohaletoimetamine

Филип vastama

kallis
Olen huvitatud teie veebisaidil pakutavast "SET Wireless Smartphone Microphone 2x with USBC Transmitter + Clip + 360° Recording". Kas oskate öelda, kui kaua lähetamine aega võtab ehk kui kaua võtaks aega komplekti kättesaamine?

Tõlgitud keelest: mk
0
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole