Ahvi näomask (Ahvide planeedilt) - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks

Kood: 88-285
31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
välja müüdud Vabandame, kuid see toode on välja müüdud. See toode ei ole enam saadaval.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto

Monkey from the Planet of the Apes näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Laste ja täiskasvanute kostüüm (mask) Ahvide planeedilt pärit ahv on valmistatud 100% looduslikust lateksist.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Ahvi näomask (Ahvide planeedilt) - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Laste ja täiskasvanute kostüüm (mask) Ahv ahvide planeedilt valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

lapsmaski ahv ahvide planeedilt

Halloweeni maskid poistele/tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

Ahvide planeedi ahv on selle ikoonilise filmisarja austajatele põnev tükk. See on valmistatud hämmastavate detailidega, jäädvustades ahvide planeedi tunnusjooned, sealhulgas silmapaistvad silmad ja ilme. See Ahvide planeedi ahvi kujuline lateksmask on seega igati ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks ja muuks. Meie maskid nagu Monkey from the Planet of the Apes paistavad kõige paremini silma Halloweeni ajal, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

Halloweeni ahvimask ahvide planeedilt

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

Ahv ahvide planeedilt karnevalimask

Paki sisu:

1x Monkey from the Planet of the Apes mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole