Black Panther näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks

Kood: 88-288
35,20 U$ Hind ilma käibemaksuta: 29,34 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Black Panther’i näomask – lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Laste ja täiskasvanute kostüüm (mask) Black Panther valmistatud 100% looduslikust lateksist.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Black Panther’i näomask – lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Laste ja täiskasvanute kostüüm (mask) Black Panther valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

Black Panther must karnevalimask

Halloweeni maskid poistele/tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

Black Panther mask on vapustav valik neile, kes soovivad kostüümiüritusel luua liigutava ja kangelasliku esituse. See mask on inspireeritud Musta Pantri tegelaskujust Marveli koomiksi- ja filmimaailmast . Sellega saad oma üliinimlike võimete ja elegantsete riiete poolest tuntud superkangelasele iseloomuliku välimuse. See on jõu, julguse ja õigluse eest võitlemise sümbol.

Kui see mask on teie näol, näete välja nagu oleksite otse Wakandast välja astunud ning köite kõigi teie kostüümi hindavate inimeste imetlust ja tähelepanu. See Black Pantheri kujuline lateksmask on seega igati ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks ja muuks. Meie maskid nagu Black Panther paistavad kõige paremini silma Halloweeni ajal, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

Black Panther Halloweeni mask

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

Paki sisu:

1x Black Panther mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole