Halloweeni kostüümid – alasti mees

Kood: 91-006
64,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 54,09 U$
välja müüdud Vabandame, kuid see toode on välja müüdud. See toode ei ole enam saadaval.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards

Halloweeni kostüümid – alasti mees, parim karnevali kostüüm, mida saate osta. Alasti mees – tõeline morph ülikond või tõesti alasti mees?

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Halloweeni kostüümid – alasti mees, parim karnevali kostüüm, mida saate osta. Alasti mees – tõeline morph ülikond või tõesti alasti mees? Muutke teiseks inimeseks ja nautige ennast ja teisi. See on see, kuidas kanda kellegi teise nahka! Uus kõrge eraldusvõimega trükitehnoloogia loob turul kõige realistlikuma kostüümi. See on Halloweeni jaoks täiesti ideaalne ja originaalne valik.

Carnival Morph Kostüümid, mis sobivad kõige paremini Halloweeniks, karnevaliks, diskoteegiks, klubis, peol või festivalil, on teie jaoks kõige õigem investeering, kui soovite tähelepanu tõmmata ja olla eriti lahe. Sobib eriliseks kingituseks lähedastele. Kostüüme saab osta internetist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, sest olete tähelepanu keskpunktis.

kostym alasti mees

Kostüümikarneval – topeltõmblused kogu kostüümi sisemuses tagavad pika eluea, samas kui kaks tõmblukku võimaldavad kiiret ja lihtsat vormimist ja demorfimist. Spetsiaalne materjalide kombinatsioon tagab ülikonnale suurema atraktiivsuse ja 13% spandex (elastaan) tagab mitte ainult suurepärase disaini , vaid ka mugava kandmise.

Kostüümid on hoolikalt disainitud meie salajase elastaani seguga, mis tähendab, et meie kostüüm istub teile paremini, kestab kauem ja pakub teile tundide kaupa lõbu. Nii paljude suurepäraste mustrite abil saate kujundada oma lemmiksuperkangelasi, hämmastavaid loomi ja hirmutavaid Halloweeni koletisi.

Rohkem informatsiooni:

Rohkem lõbu, rohkem tegevust, rohkem sõpru, rohkem lugusid ja kogemusi
Valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest maksimaalse mugavuse ja vastupidavuse tagamiseks.

morph karnevalikostüümid laua suurused

Morph ülikond ei sobi nii hästi kui tavaline riietus! Palun vaadake hoolikalt meie suurustabelit, et olla kindel, et valite õige suuruse. Morfi kostüümi valik põhineb pikkusel, seega ärge muretsege, kui teil on suurem või väiksem kleit.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole