Hellboy näomask (Devil) - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks

Kood: 88-283
60,50 U$ Hind ilma käibemaksuta: 50,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Hellboy näomask (Devil) - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Hellboy kostüüm (mask) valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Hellboy näomask (Devil) - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Hellboy kostüüm (mask) valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

Devil näomask karneval halloween

Devil näomask karneval halloween

Halloweeni maskid poistele ja tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

Kui vaatame seda vastupandamatu deemonliku kangelase Hellboy maski lähemalt, näeme, et detailid on täpselt sellised, mida sellelt ikooniliselt koomiksitegelaselt oodata võiks. See lateksmask kuju Põrgupoiss seega igati ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks ja muuks. Meie maskid nagu Hellboy paistavad kõige paremini silma Halloweeni ajal, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

hirmutav halloweeni kostüümi käsi

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

Hellboy täiskasvanute näomask

Paki sisu:

1x Hellboy mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole