JigSaw näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks

Kood: 88-282
38,50 U$ Hind ilma käibemaksuta: 32,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

JigSaw näomask filmist Saw - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks. JigSaw kostüüm (mask) on valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

JigSaw näomask filmist Saw - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks. JigSaw kostüüm (mask) on valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

JigSaw näomaski saag

Halloweeni maskid poistele või tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

John Krameri jubedast tegelaskujust inspireeritud JigSaw Halloweeni mask on ideaalne valik neile, kes soovivad Halloweeni õhtul oma kostüümi lisada annuse pimedust ja hirmu. Selle maskiga saate muutuda JigSaw'ks , kes on tuntud oma jõhkrate katsete ja ohvrite karistuste poolest, andes teie Halloweeni tegelasele hirmutava ja salapärase ilme. Olge valmis selles kostüümis välja nägema õudusmaailma tõelise esindajana. See JigSaw kujuline lateksmask on täiesti ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks jm. Meie maskid nagu JigSaw paistavad kõige paremini silma Halloweeni ajal, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

nägin näomaski pusle

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta internetist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

paketi sisu:

1x JigSaw mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

99%
99%
Haloween maska

JigSaw näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks

Püsib hästi näol
Julged värvid

Supermask peoks, karnevaliks või Halloweeniks. Kõik oli ok

Tõlgitud keelest: sk