Morph Spidermani kostüüm Halloweeniks või karnevaliks

Kood: 91-008
64,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 54,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Morph Spiderman kostüüm Halloweeniks või karnevaliks on parim kostüüm, mida saate osta. Kas juba ei jõua ära oodata? Tutvuge meie ORIGINAALSE SPIDERMAN MORPH ülikonnaga.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Morph Spiderman kostüüm Halloweeniks või karnevaliks on parim kostüüm, mida saate osta. Kas juba ei jõua ära oodata? Tutvuge meie ORIGINAALSE SPIDERMAN MORPH ülikonnaga. Iga poiss/mees unistab sellest, kuidas on olla superkangelane ja tänu Amazing Spiderman Morphi kostüümile saab nüüd kogeda, mis tunne on olla superkangelane oma hämmastava jõu, vastupidavuse ja kiirusega. See ametlikult litsentsitud Amazing Spidermani kostüüm on Halloweeni jaoks täiesti ideaalne ja originaalne valik.

Carnival Morph Kostüümid, mis sobivad kõige paremini Halloweeniks, karnevaliks, diskoteegiks, klubis, peol või festivalil, on teie jaoks kõige õigem investeering, kui soovite tähelepanu tõmmata ja olla eriti lahe. Sobib eriliseks kingituseks lähedastele. Kostüüme saab osta internetist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, sest olete tähelepanu keskpunktis.

Kostüümikarneval – topeltõmblused kogu kostüümi sisemuses tagavad pika eluea, samas kui kaks tõmblukku võimaldavad kiiret ja lihtsat vormimist ja demorfimist. Spetsiaalne materjalide kombinatsioon tagab ülikonnale suurema atraktiivsuse ja 13% spandex (elastaan) tagab mitte ainult suurepärase disaini , vaid ka mugava kandmise.

Kostüümid on hoolikalt disainitud meie salajase elastaani seguga, mis tähendab, et meie kostüüm istub teile paremini, kestab kauem ja pakub teile tundide kaupa lõbu. Nii paljude suurepäraste mustrite abil saate kujundada oma lemmiksuperkangelasi, hämmastavaid loomi ja hirmutavaid Halloweeni koletisi.

Rohkem informatsiooni:

Rohkem lõbu, rohkem tegevust, rohkem sõpru, rohkem lugusid ja kogemusi
Valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest maksimaalse mugavuse ja vastupidavuse tagamiseks.

morph karnevalikostüümid laua suurused

Morph ülikond ei sobi nii hästi kui tavaline riietus! Palun vaadake hoolikalt meie suurustabelit, et olla kindel, et valite õige suuruse. Morfi kostüümi valik põhineb pikkusel, seega ärge muretsege, kui teil on suurem või väiksem kleit.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (8)

98%