Õudusklouni näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks

Kood: 88-297
31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Õudusklouni näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Hirmutav klouni kostüüm (mask) lastele ja täiskasvanutele, mis on valmistatud 100% looduslikust lateksist.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Õudusklouni näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Hirmutav klouni kostüüm (mask) lastele ja täiskasvanutele on valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

klounimask karnevali täiskasvanutele

Halloweeni maskid poistele/tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

Halloweeniks mõeldud klouni mask kutsub oma kohutava naeratuse ja kurbade silmadega, mis on kaetud tumeda meigiga, õudust. Selle jube disain jätab mulje, et tegemist on klouniga, kes toob sulle naeru asemel õudusunenägusid. Klouni naeratus on nii kohutavalt kõver, et tunned, et rinnus on külm. See hirmutava klouni kujuline lateksmask on seega igati ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskeraadiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks ja muuks. Meie hirmutavad klounimaskid paistavad kõige paremini silma Halloweenil, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil, need on teile õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

Halloweeni klouni mask

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

Näomask täiskasvanutele Hirmutav õuduskloun

Paki sisu:

1x hirmutav õudusklouni mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole