PIKACHU halloweeni mask - Pikachu näo- ja peamask kõrvade ja prillidega kollane kootud

Kood: 88-317
31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

PIKACHU halloweeni mask - Pikachu näo- ja peamask kõrvade ja prillidega kollane kootud - lastele (lastele) ja täiskasvanutele peoks või karnevaliks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

PIKACHU halloweeni mask - Pikachu näo- ja peamask kõrvade ja prillidega kollane kootud - lastele (lastele) ja täiskasvanutele peoks või karnevaliks või lahedateks maskideks peoks või tähistamiseks. Pikachu motiiviga laste ja täiskasvanute kostüüm (mask), mis on valmistatud keskkonnasõbralikust ja mittetoksilisest akrüülkoematerjalist . Nägemine ja hingamine läbi maski suu ja ninasõõrmete on mugav ja hingav.

pikachu mask näomask kõrvadega

Halloweeni maskid poistele (lastele) või täiskasvanutele

Pokemonikaarte teavad kõik ja kõige kuulsam on vist Pikachu ikoon . See Pikachu kujuline akrüülkootud mask on seega absoluutselt ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks jm. Meie maskid nagu Pikachu paistavad kõige paremini silma Halloweeni, karnevali, disko, klubide, peo või festivali ajal – need on teile õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

Halloweeni pikachu näomask

Karnevalimaskid - akrüülist karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelase või hirmufilmi koletisi või loomi.

pikachu näomaski karnevalipidu

Paki sisu:

1x Pikachu mask
1x prillid

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole