Nutikas valguskett 6m - Twinkly Cluster - 400 tk AWW diood - valge LED + BT + Wi-Fi

Kood: 78-026
196,90 U$ 163,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 136,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Nutikas valguskett programmeeritav rakenduse kaudu mobiilis 6m - Twinkly Cluster 400 tk AWW dioodiga - valge LED, Bluetooth + Wi-Fi juhtimine nutitelefoni kaudu.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Rakenduse kaudu programmeeritav nutikas valguskett mobiilis 6m - Twinkly Cluster 400 tk AWW dioodiga - valge LED, Bluetooth + Wi-Fi juhtimine nutitelefoni kaudu. See revolutsiooniline LED-valguskett toob meie kodudesse ainulaadse valgusdekoratsiooni, kasutades uusimat tehnoloogiat. Tulesid juhitakse Androidi, iOS- iga ühilduva mobiilirakenduse kaudu .

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi või välisilme heledamaks. Valgustid on mõeldud kasutamiseks sise- ja välistingimustes IP44 kaitsega . See kett on 6 meetrit pikk ja sellel on 400 LED-pirni .

Õues ja siseruumides jõulukaunistused - Valguskett

valge led kett

LED valguskett - TWINKLY - gold edition - lambid 6M - 400tk LED

twinkly kuldkett valge

Valgusriba koosneb 400 tükist LED-valgustitest, mis sobivad igaks kaunistuseks. Tuled on paigutatud kõrvuti, igaüks 1,5 cm. See kuldne väljaanne sisaldab AWW dioode – millega saad lisaks intensiivsusele määrata ka ideaalse valge värvi vastavalt vajadusele – merevaigust läbi sooja valge kuni külma valgeni. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

valge valgusega led kett

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Soovid valgusketti seinale, värvilist raami akendele ja suurt jõulupuud keset tuba? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

kuldne valguskett

Universaalne LED-valguskett , mida juhitakse mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kauduwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie valguskett ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . "Kuva muusika järgi" valimiseks on saadaval mitmeid mustreid ja teemasid, mida saab muuta ja seadistada vastavalt oma vajadustele. MUUSIKA abil saad nautida ka videomänge, kogeda mängude mängimisel uut dimensiooni! Vahetuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Ainulaadne LED-diood, millel saate määrata täpse valge värvi - merevaigust, sooja valgest jaheda valgeni

kuldne väljaanne silmapilkselt

Funktsioonid:

pluss 400 LED-i
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss Merevaik/kuldne, soe valge ja külm valge valgus
pluss Universaalne kasutus
pluss IP44 kaitse


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWC400GOP-BEU
Dioodide arv: 400
Juhtme pikkus koos pirnidega: 6 m
Kaabli pikkus esimesest valgustist adapterini: 3,5 m
Vastupidavus: IP44
Dioodi läbimõõt: 4,3 mm
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
LED dioodide vahekaugus: 1,5 cm
LED tüüp: AWW hajutatud lame
Kaabel: must-roheline
Sisendpinge: 240V
Väljundpinge: 24V/1A
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

1x LED valguskett 400 dioodiga + kontroller
1x adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole