Spidermani näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks

Kood: 88-279
38,50 U$ Hind ilma käibemaksuta: 32,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Spidermani näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks. Spidermani kostüüm (mask) valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Spidermani näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeniks või karnevaliks. Spidermani kostüüm (mask) valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

Halloweeni maskid poistele (lastele) või täiskasvanutele

Halloweeni maskid poistele (lastele) või täiskasvanutele Spiderman

Iga poiss/mees unistab saada superkangelaseks ja nüüd saad tänu sellele maskile kogeda, mis tunne on olla superkangelane oma hämmastava jõu , vastupidavuse ja kiirusega. See ämblikmehe kujuline lateksmask on seega absoluutselt ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks jm. Meie ämblikmehe maskid paistavad kõige paremini silma Halloweenil, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil, need on õige investeering, kui soovid muljet avaldada ja eriti lahe olla.

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele Spiderman

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta veebist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

Paki sisu:

1x Spidermani mask

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

98%
98%
Spiderman

Spidermani mask

Materjal
Töötlemine
Värvid
Seal on palav

Mask näeb suurepärane välja - see sobib suurepäraselt Halloweeni jaoks. Kenad värvid ja piisavalt suur, et peaks sobima kõigile. Kuid oluline on ventileerida, sest see on valmistatud silikoonist ja kuumeneb kiiresti.

Tõlgitud keelest: sk