Yoda näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks

Kood: 88-291
31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Yoda näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Yoda kostüüm (mask) lastele ja täiskasvanutele filmist Star Wars, mis on valmistatud 100% looduslikust lateksist.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Yoda näomask - lastele ja täiskasvanutele Halloweeni või karnevali jaoks. Yoda kostüüm (mask) lastele ja täiskasvanutele filmist Star Wars on valmistatud 100% looduslikust lateksist, mis on keskkonnasõbralik ja mittetoksiline. Maski suu ja nina kaudu nägemine ja hingamine on mugav ja hingav.

Star Wars näomask - Yoda roheline lateks

Star Wars näomask - Yoda roheline lateks

Halloweeni maskid poistele/tüdrukutele (lastele) või täiskasvanutele

Yoda mask on suurepärane valik Star Warsi fännidele, kes soovivad esindada seda legendaarset tegelast Halloweeni või kostüümipeo puhul. Yoda on ka Tähesõdade maailmast pärit ikooniline tegelane, kes on tuntud oma tarkuse ja jõu poolest. See mask võimaldab teil saada temale omase välimuse suurte, kolmemõõtmeliste kõrvade ja rohelise nahaga. Selle maskiga näol saab sinust üks populaarsemaid ja lugupeetud filmikangelasi ning see toob sulle kindlasti palju komplimente ja lõbusaid reaktsioone.

See lateksmask kuju   of Yoda on täiesti ideaalne ja originaalne valik Halloweeniks, karnevaliks, maskeraadiballiks, erinevateks pidudeks, sünnipäevadeks jm. Meie maskid nagu Yoda paistavad kõige paremini silma Halloweeni ajal, karnevalil, diskol, klubis, peol või festivalil – need on teie jaoks õige investeering, kui soovite muljet avaldada ja eriti lahe olla.

Yoda Halloweeni mask

Karnevalimaskid - Lateks karnevalimaskid lastele ja täiskasvanutele

Sobib ka originaalseks kingituseks lähedastele. Maske saad osta internetist meie e-poest. Ja olge valmis paljudeks fotodeks ja videoteks, kus olete tähelepanu keskpunktis. Spetsiaalne looduslike lateksmaterjalide segu tagab pilkupüüdva ja mitte ainult suurepärase lõike, vaid ka mugava kandmise. Karnevalikostüümid (maskid) olid hoolikalt disainitud ja paljude hämmastavate mustritega saate kujundada oma lemmiksuperkangelaste või hirmufilmide koletisi.

Paki sisu:

1x Yoda mask (Star Wars)

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole