​Magnetilised mitmevärvilised vardad 36tk + hõbedased kuulid 27tk

Kood: 21-015
42,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 35,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Magnetilised mitmevärvilised vardad 36tk + hõbedased kuulid 27tk. See komplekt sisaldab 27 terasest hõbedast kuuli (läbimõõt 8 mm) ja 36 magnetilist värvilist varda (pikkus 24 mm).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Magnetilised kirjud vardad 36tk + hõbekuulid 27tk. See komplekt sisaldab 27 terasest hõbedast kuuli (läbimõõt 8 mm) ja 36 magnetilist värvilist varda (pikkus 24 mm), mis on valmistatud NdFeB materjalist (neodüüm). Veelgi parem kuulide ja varraste kohandatavus, rohkem võimalusi teie loovuse ja kujutlusvõime jaoks. Need sobivad motoorsete oskuste arendamiseks igas vanuses, olenemata soost. Nendesse varrastega Buckey Balli pallidesse lihtsalt armute. Kogu komplekt tarnitakse praktilises plekkkarbis.Kogu komplekt tarnitakse praktilises plekkkarbis. Pallid on hõbedased ja vardad on järgmiste värvidega: 6 tk lilla, 6 tk sinine, 6 tk roheline, 6 tk kollane, 6 tk oranž, 6 tk punane.

Ideaalne kingitus Sulle või Sinu lähedastele

magnetilised värvilised pallid

Nende magnetkuulikeste ja varrastega saate luua piiramatult geomeetrilisi või abstraktseid mustreid , stimuleerida oma käte ja sõrmede paindlikkust ja liikumist, samal ajal kui teil on lõbus. Kaasaskantav ja sobib reisimiseks , puhkuseks, lõõgastumiseks ja sõpradega lõbutsemiseks. Selle magnetvarraste ja kuulide komplektiga pole kujundite loomisel mingeid piiranguid ega piiranguid. Looge erinevaid 2D ja 3D kujundeid , tähti, kaunistusi, geomeetrilisi kujundeid, ehitisi või struktuure paljudes kombinatsioonides. See sõltub ainult teie kujutlusvõimest ja loovusest.

NeoCube pallidega vardad:

Need toetavad loovust ja ruumilist kujutlusvõimet
Nad vabastavad pingest ja stressist
Sobib lõõgastushetkedeks
Nad parandavad keskendumisvõimet
Nad harjutavad sõrmede liikuvust ja osavust
Avastage magnetism ja katsetage pallidega

Pakend sisaldab: 27 teraskuuli (läbimõõt 8mm), 36 magnetvarda (pikkus 24mm)
Värvus: pallid - hõbedane, pulgad - värvilised: 6 tk lilla, 6 tk sinine, 6 tk roheline, 6 tk kollane, 6 tk oranž, 6 tk punane

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole