Keeletrummel - Terasest keeletrumli komplekt 2 pulgaga

Kood: 11-655
49,50 U$ Hind ilma käibemaksuta: 41,25 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Keeletrumm – 2 pulgaga terasest keeletrummikomplekt – need trummid on ideede ja muusikalise uuenduse sümfoonia, mis ergutab teie muusikaelamust.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Keeletrumm – 2 pulgaga terasest keeletrummikomplekt – need trummid on ideede ja muusikalise uuenduse sümfoonia, mis ergutab teie muusikaelamust. See terasest ehe on eksimatu kaaslane kõigile meloodia ja nende loominguliste väljendusteede austajatele. Selle kompaktne disain ja vastupidavad materjalid teevad sellest usaldusväärse partneri muusikalistel seiklustel teedel ja kodus. Muutke oma muusikalised väljendused ellu ja laske Tongue trummil oma loovuse piire nihutada.

keeltrummid terastrumlikomplekt

Sobib kõikidele vanusegruppidele

Keeletrumm on muusikainstrument, mis oma ainulaadse helikombinatsiooni ja lihtsa kasutusega meeldib kõigile vanuserühmadele . Selle meeldiv toon ja intuitiivne juhtimine muudavad selle ideaalseks kaaslaseks nii noortele muusikahuvilistele kui ka kogenud mängijatele. Olenemata sellest, kas olete algaja või edasijõudnud muusik , avab Tongue trumm ukse meloodia- ja rütmimaailma. Nautige muusika loomise lõputuid võimalusi selle universaalse instrumendiga, mis toob mängurõõmu igasse vanusesse.

keeleterasest trumlikomplekt

Pehme taevalik meloodia

Keeletrumm kannab endas maagilist puudutust pehmest taevasest meloodiast. Selle teraskeel loob rikkaliku helikogemuse , mis tõstab esile muusika ilu kõige õrnemas esitluses. Iga puudutusega annavad selle klahvid meloodilisi toone , luues rahuliku harmoonia atmosfääri. Tongue trummi puhul pole muusikalisi piiranguid – ainult puhas, taevalik meloodia, mis tõmbab hinge ja kannab endas killukest taevast muusikalist maagiat . Hoolikalt valitud materjalid pole mitte ainult tugevad, vaid ka vastupidavad ajale ja nõudlikele tingimustele. Iga nendest materjalidest valmistatud tükk peegeldab pühendumust kvaliteedile ja vastupidavusele.

Tehnilised andmed:

  • Materjal: teras, puit, kumm
  • Toote mõõdud: 16 x 16 x 8 cm
  • Kaal: 520g


Paki sisu:

1x keeletrummel
2x trummipulgad
4x pikendused sõrmedele
1x muusikaraamat
1x kandekott
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole