Suvilakompveki valmistamise masin – Nostalgia RETRO komminiidi masin

Kood: 11-544
64,90 U$ 49,50 U$ Hind ilma käibemaksuta: 41,25 U$
välja müüdud Vabandame, kuid see toode on välja müüdud. See toode ei ole enam saadaval.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards

Suvilakompveki valmistamise masin - Nostalgia RETRO komminiidi masin kodus. Suhkruvati valmistamisega saad nautida suhkruvatti nagu lõbustuspargis.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Suvilakompveki valmistamise masin - Nostalgia RETRO komminiidi masin kodus. Suhkruvati valmistamisega saate nautida suhkruvatti nagu lõbustuspargis või mõnel muul pidupäeval. Kompaktse nostalgilise retrodisainiga masinaga, mida on väga lihtne kasutada , saate mugavalt kodus valmistada suhkruvatti. See asendamatu suhkruvatt on parim pilgupüüdja ​​laste sünnipäevadel ja suvepidudel.

Retrokujundusega suhkruvati masin koju - suhkruvati masin

Suhkruvati valmistamine ei maksa palju, kuid see on teie lastele väärtuslikum, kui arvate. Lapsed naudivad seda loomaaeda, lõbustusparke või festivali külastades. Kui soovid perepidustused või laste sünnipäevapeo suhkruvatiga mõnusamaks muuta, hangi see suhkruvati oma koju.

suhkrukommimasin puuvillane retro stiilis

Retro suhkruvattide valmistaja disain

Lisaks suhkruvati valmistamise võimalusele avaldab tegija esmapilgul muljet oma välimusega, nagu oleks see naasnud 50ndatest. Sellest saad valmistada suhkruvatti nii granuleeritud suhkrust kui ka erinevatest kommidest. See annab teile värvilise ja rõõmsa suhkruvati. Lisaks on tootmine lõbus ja sellega rõõmustate lapsi.

suhkruvati masin

Lihtne vati tootmine

Suhkruvati valmistajat on väga lihtne kasutada. Lisage lihtsalt suhkur, lülitage masin sisse ja pärast suhkrukiudude moodustumist keerake need ümber puupulkade. Kui soovite, et suhkruvatt oleks värviline, lisage lihtsalt paar tilka toiduvärvi.

suhkruvati masina retro disain

Lihtne puhastamine ja ladustamine

Masin on väga kompaktne ja lahti võetav , nii et seda on lihtne puhastada ja see võtab minimaalselt ruumi. Komplektis on suhkrumõõtetops. Kui soovid valmistada suhkruvatti mõne minutiga ja rõõmustada oma lapsi, üllatab suhkruvati tegija sind kindlasti meeldivalt.

Spetsifikatsioon:

  • Seda on lihtne puhastada
  • Kaasas EU adapter
  • Materjal: ABS
  • Mõõdud: Ø 31 x 25 cm
  • Kaal: 1,17 kg

Paki sisu:
1x suhkruvati masin

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole