Teravilja dosaator – topelt-maisihelveste dosaator 500 g teravilja (helbed + müsli)

Kood: 11-467
53,90 U$ 42,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 35,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Teravilja dosaator – topelt-maisihelveste dosaator 500 g teravilja (helbed + müsli)​. Maisihelveste, kaerahelveste, helveste või müsli jaotur.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Teravilja dosaator - topelt maisihelveste dosaator 500g teravilja (helbed + müsli)​. Maisihelveste, kaerahelveste, helveste või müsli jaotur hoiab kuivtoidu värske ja kergesti ligipääsetava. Kas sulle meeldivad erinevad pallid, teraviljad või kaerahelbed? Sel juhul on meil suurepärane lahendus, et teie lemmikmaisihelbed või müsli oleks iga päev käepärast ! Nende teraviljadosaatoritega on see teie kontrolli all.

Igasse anumasse mahub kuni 500 grammi teravilju ja tänu praktilisele korgile jääb teie lemmikkrõpsude maitse alati sama värske kui kohe pärast pakendi avamist. Cornflake dosaatoriga saate hotelli luksuse ja mugavuse. Kahekordne teraviljadosaator on musta värvi. Suurepärane lisand hommikusöögile luksusliku välimusega nagu hotelli hommikusöögil.

Teraviljade, helveste, müsli jaotur – Suurepärane lisand koduseks hommikusöögiks

maisihelveste dosaator topeltmüsli

Kui soovid elada tervislikumat elustiili, võid selle täita tervisliku müsli või teraviljaga. Kui kavatsete pidu pidada, võite täita maisihelveste dosaatori suupistetega, mis on tõenäoliselt teie külaliste jaoks hitt. Hoidke kaussi jaoturi all, keerake jaotusventiili ja vabastate maisihelbed või müsli . Igasse anumasse mahub 500 grammi ja väljastusventiili keeramisel vabaneb umbes 30 grammi. Cornflakes dosaatoriga ei jää sul sahtlisse isegi pooltühjad pakendid ega tühjad anumad, vaid kaunis lisand köögiletil.

Toote omadused:

Seadmel on 2 teraviljadosaatorit
Materjalid: ABS, kumm
Toote mõõdud: 34,5 x 19,5 x 35 cm
Netokaal: 1,52 kg

Paki sisu:

1x teravilja dosaator

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (2)

100%
100%
Kristina

Teravilja dosaator – topelt-maisihelveste dosaator 500 g teravilja (helbed + müsli)

Me kasutame seda hotellis, nii et te ei saa loota, et külalised järgivad reeglit või hoolikalt, seega on toode igale soovitusele, mis puudutab hügieeni, "niiskuse" või kuivamise eest säilitamist, toote tugevust, kuigi on valmistatud plastikust!
Kõik soovitused!
Pole ühtegi.

Super! Soovitused

Tõlgitud keelest: hr