Naiste roosa nahast laualaud KOMPLEKT - 8 tk kontoritarvikut (100% KÄSITÖÖ)

Kood: 96-053
251,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 209,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Naiste roosast nahast laualaud KOMPLEKT - 8 tk kontoritarvikut (100% KÄSITÖÖ), ekstsentriline ja luksuslik sünteetilisest luksusnahast.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Naiste roosa nahast laualaud KOMPLEKT - 8 tk kontoritarvikut (100% KÄSITÖÖ), ekstsentriline ja luksuslik sünteetilisest luksusnahast. See ainulaadne kvaliteetne töölauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse individuaalsuse ja ainulaadse iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide – sünteetilise naha – kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodanguga.

Roosa naha ainulaadne disain näeb ülimalt stiilne välja - Luksuslik aksessuaar kontorisse, töötuppa. Nahast KOMPLEKT koosneb 8 kontoritarvikust: töömatt ja kate, pastakaalus, paberihoidja märkmete jaoks, kalendrihoidja, joogialus, postament koos pastakaalusega, kuldsete pastakate komplekt - a pastapliiats ja täitesulepea.

Komplekt daamile, kellel on "oma" stiil

luksuslik naiste kontorikomplekt dokumentide tarvikute jaoks

Roosast nahast valmistatud nahast lauaalus + kuldsed pastakad - pastakate KOMPLEKT koosneb täitesulepeast ja pastapliiatsist. See pastapliiatsite komplekt annab võimaluse kasutada erinevaid pliiatseid erinevatel kirjutamise eesmärkidel. Pastapliiatsit saab kasutada tavaliseks kirjutamiseks ning täitesulepeaga sõlmitakse lepinguid ja muid olulisi dokumente. Kogu komplekt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. See lauakaunistus võimaldab teil vajadusel pastakale juurde pääseda. Enam pole vaja laualt või sahtli seest pastakat otsida.

luksuslike pastakate komplekt roosa kuldne alus naistele

Tööalus on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente.

100% käsitsi valmistatud ja pähklipuust - see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

roosa kirjutuslaud kontorisse dokumentide jaoks

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksusversioon: roosa nahk
pluss 8 kontoritarvikut

Spetsifikatsioon:

Mati mõõdud: 59x39x1 cm
Materjal: sünteetiline nahk, metall
Värv: roosa nahk
Tarvikute metallivärv: kuldne

Paki sisu:

1x töömatt kattega
1x pliiatsi alus
1x paberihoidik märkmete jaoks
1x kalendrihoidja
1x joogimatt
1x pjedestaal pastakaga
1x kuldse pliiatsi komplekt: pastapliiats ja täitesulepea

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole