Flamingo täispuhutav topsihoidja - mini täispuhutav

Kood: 201-015
13,20 U$ Hind ilma käibemaksuta: 11,00 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Flamingo täispuhutav topsihoidja - minipuhutav, et igaüks saaks lõõgastuda, jahutatud jook käes. Minibasseini ujuv joogihoidja.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Flamingo täispuhutav topsihoidja - mini täispuhutav, et igaüks saaks lõõgastuda, jahutatud jook käes. Minibasseinis ujuv joogihoidja on ajaga kaasas ja uusimate trendidega. Algne hoidik elavdab iga peo. Flamingokujuline täispuhutav hoidik on detailne ja selle graafiline töötlus jätab silmale väga meeldiva mulje. Rõõmsameelne flamingokujuline hoidik meeldib kõigile, kes otsivad suvehooajal praktilist lahendust joogi puudumisele. Iga täiskasvanu, teismeline või laps hindab seda väga.

Flamingo – Täispuhutavad topsihoidjad

flamingo täispuhutav topsihoidja ujuv

Originaalne täispuhutav Flamingo muudab teie kuumad suvehetked mere ääres meeldivamaks.

Flamingokujulisel täispuhutaval hoidikul on lai kasutusala. Saate seda kasutada alkohoolse või mittealkohoolse joogi purgi, klaasi vastupandamatu mahla, joogi- või jäätisepurgi või jahutatud veepudeli hoidmiseks. Praktiline ujuv topsihoidja paistab silma oma sitkuse poolest. See saab üle ka kõige karmimatest merelainetest. Saate selle kaasa võtta mitte ainult basseini, vaid ka randa, merre, järve äärde, mullivanni. Ühesõnaga, see on kasutatav alati ja igal pool.

täispuhutav flamingo tasside jaoks hoidikuna

Püsiv flamingo annab sinu joogi eest isegi elu :)

Flamingo topsihoidja on ülikompaktne, nii et saate seda alati kõikjal kaasas kanda. See mahub kenasti rannakotti ja teil on veel piisavalt ruumi. Võluv joogihoidja paistab silma kvaliteetsete materjalide ja vastupidava pinna poolest. Flamingo mahutab iga joogi, mille valmistate. Te ei pea kunagi oma joogi pärast muretsema, see on stabiilses asendis, nii et see ei tohiks maha valguda, kuid peate olema ettevaatlik. Nautige lõbusat suve oma lemmikjoogiga otse basseinis.

Ujuvbasseiniga täispuhutav flamingokujuline miniratasflamingo topsihoidjaTäispuhutav bassein flamingokujuliste tasside jaoks

Tehnilised andmed:

  • Materjal: PVC
  • Värv: roosa


Paki sisu:

1x Flamingo kujuline täispuhutav topsihoidja

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole