Joogisildid - Värvilised ananassi silikoontopsimarkerid – 6 tk

Kood: 94-035
13,20 U$ Hind ilma käibemaksuta: 11,00 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Joogisildid - Värvilised ananassi silikoontopsimarkerid – 6 tk lisab igale tassile või klaasile vaheldust ja keegi ei tee tassi enam valesti.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Joogisildid - Värvilised ananassi silikoontopsimarkerid - 6 tk lisab igale tassile või klaasile vaheldust ja keegi ei eksi enam tassi. Valige lihtsalt praktilise kaunistuse lemmikvärv. Kleepige oma klaasile maitsev ananassi silt ja klaas on ainuüksi teie oma, kaunistatud värviliste ananassimärkidega . Kas olete planeerinud suurt pidu, valmistanud klaasid veini, õlle või muude jookide jaoks, kuid kas olete mures, et teie külaliste klaasid lähevad segamini?

Lõbusad värvilised sildid on kasulikud kõigile, kes peavad suurt pidu või perekondlikku pidu ja peavad prillid märgistama, et segadust ei tekiks. Praktilised kaunistused toovad kaosesse korda. Nutikas märgistus on alati käepärast, hoiab kindlalt klaasil ja seda saab korduvalt kasutada. Maitsev ananass on hügieeniline lahendus mitte ainult täiskasvanutele, vaid ka lastele.

Ananassi sildid klaasidele - Värvilised sildid klaasidele 6 tk

ananassi sildid tasside jookide jaoks - märgid

Praktilised ja samas stiilsed abimehed - silikoontopsimärgid suurele perele või erilisteks sündmusteks.

Rõõmsad kaunistused sobivad ka lastega peredele, kes nii sageli kaklevad viimase biskviidi pärast. Värvide eraldamine on lastele väga köitev. Igaüks saab endale meelepärases värvitoonis maitsva ananassi. Keegi ei pea enam enda karika pärast võitlema. Tassi tunnusmärgid pole mitte ainult praktilised, vaid ka stiilsed. Veiniklaaside maitsekas värviline ananass kleepub tugevalt siledale pinnale, nii et ei pea muretsema klaaside vahetamise pärast. Ananassi silikoontopside eraldajad mitmekesistavad kaunilt teie tuhmi ja mahlakaid prille ning annavad neile teatud hõngu ja värvi.

Ananassi veiniklaasi sildid

ananassi veiniklaasi etikettide markerid

Väikesed ananassisildid veiniklaasidele – kord ja puhtus stiilselt.

Valida saab kuue värvilise silikoon-ananassi vahel. Kvaliteetsest silikoonist etiketid on keskkonnasõbralikud. Lihtsalt pange need klaasile või tassile ja saate hõlpsalt vältida segadust ja segadust. Klaasijälgi hindab iga veinigurmaan, kes armastab oma klaasi sama palju kui jooki. Lubage kõiki peol osalejaid oma ananassiklaasiga. Veiniklaasi sildid toovad lõpuks teie köögi puhvetkappi korra.

ananassi silt klaasil - märgistus

Toote spetsifikatsioonid:

  • Värv: mix
  • Mõõdud: P 10 x L 13 x K 2 cm
  • Materjal: silikoon

Paki sisu:

1x komplekt 6 ananassitopsi etiketti

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole