Võltsjääkuubikud – kunstlik akrüül, 100 tk jääkuubikuid (plokke)

Kood: 94-038
53,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 44,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Võltsjääkuubikud – kunstlik akrüül, 100 tk jääkuubikuid (plokke). Ideaalne jookide jaoks või šampanjaga kausside (anumate) kaunistuseks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Võltsjääkuubikud - kunstliku akrüüli komplekt 100 tk jääkuubikuid (plokke). Ideaalne jookide kõrvale või šampanjaga kausside (anumate) kaunistuseks on ideaalne lahendus kõigile, kes loovad erinevaid jookide esitlusi, kus päris jääl pole kohta. Kui teil on vaja joogi jaoks korraldada elegantne natüürmort või huvitav välimus, on kunstjääkuubikud teie jaoks õiged.  

Võltsjääkuubikud näevad võluvad välja iga peo kaunistuse või aksessuaarina. Need loovad väga realistliku mulje ja täidavad tõhusalt oma eesmärki. Kuigi need on väga autentsed, ei tundu nad joogis härmatist ega hõlju. Sellest hoolimata näevad nad väga värskendavad välja. Visuaalselt viipavad nad kasteväärsele tasule.

Kunstjääkuubikud – need ei sula sinu jaoks kunagi

Kunstlik akrüül jääkuubikud

Vastupidavus ja stabiilsus – akrüüljääkuubiku tõeline võlu. Jääkuubikud on väga usutavad.

Nende ebakorrapärased kujud, erinevad suurused ja selge konsistents lisavad tootele realistlikkust. Sünteetilised kuubikud paistavad fenomenaalselt silma erinevate jookide väljapanekutel või esitlustel. Originaaljääkuubikud on väga praktilised ja vastupidavad. Saate neid kasutada paljudel üritustel, reklaamides või filmides. Kunstjääkuubikuid on väga lihtne pesta ja taaskasutada.

võltsitud akrüüljääkuubikud

Akrüüljääkuubikud pakuvad praktilist ja lihtsat lahendust jookide ja populaarsete jookide või kokteilide mitmekesistamiseks.

Akrüüljääkuubikud sobivad ideaalselt üritusteks, et esitleda jooke ja suupisteid, ilma et neid peaks pidevalt värske jääga asendama. Võltsjääkuubikud pakuvad praktilist alternatiivi pärisjääle, mis säästab palju aega ja muret. Päris jää ei ole enam teie ettevõtte jaoks õige lahendus. Kuigi võltsjääkuubikud on realistlikud, maitsetud ja mürgivabad, ei ole need mõeldud tarbimiseks. Jääkuubikud annavad kena väljapaneku, mitte jahutatud joogi.

Näituste või ekspositsioonide jaoks sobivad võltsjääkuubikud


Tehnilised andmed:

  • Materjal: akrüül
  • Suurus: 20 mm
  • Värv: läbipaistev

Paki sisu:

100 tk kunstliku akrüüli jääkuubikute komplekt

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole